Home » Новини » НОВОРІЧНІ РОЗВАГИ

НОВОРІЧНІ РОЗВАГИ

Новорічні свята, осяяні чарівним світлом, наповнюють  особливим душевним піднесенням, даруючи відчуття оновлення, зміцнюючи віру у здійснення усіх  мрій і бажань. Новий рік чекають всі, а особливо діти. Це свято, яке дарує багато приємних хвилин – світла, музики та подарунків.

Депутат Одеської обласної ради Губерник А.О. та комерційний директор ЗАТ“АВС Кемікалс Індастрі”  Єлісоветський Є.Д. щорічно  влаштовують свято для дітей нашого міста .

За доброю традицією, і в цьому році, в міському будинку культури 9 січня відбулася новорічна вистава Одеського Театру юного глядача для малечі міста..  

Серед присутніх 300 дітей міста, на свято було запрошено 50 дітей з багатодітних родин, де всі діти  не тільки мали можливість прийняти участь у  новорічних розвагах,  а й традиційно отримали солодкі подарунки.

Батьки та діти  щиро вдячні Губернику Аркадію Олексійовичу та Єлисоветському Євгену Дмитровичу за  подаровану радість дітям. Новорічні свята минули, а приємні спогади у дітей нашого міста залишилися. Бажаємо  вам здоров’я, великого людського щастя, успіхів у роботі, втілення в життя планів і задумів, взаємної щирості й доброзичливості.

                                                                            Начальник  відділу у справах сім’ї та молоді А.В.Кисильова


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo