Home » Новини » НОВОРІЧНІ РОЗВАГИ

НОВОРІЧНІ РОЗВАГИ

Новорічні свята, осяяні чарівним світлом, наповнюють  особливим душевним піднесенням, даруючи відчуття оновлення, зміцнюючи віру у здійснення усіх  мрій і бажань. Новий рік чекають всі, а особливо діти. Це свято, яке дарує багато приємних хвилин – світла, музики та подарунків.

Депутат Одеської обласної ради Губерник А.О. та комерційний директор ЗАТ“АВС Кемікалс Індастрі”  Єлісоветський Є.Д. щорічно  влаштовують свято для дітей нашого міста .

За доброю традицією, і в цьому році, в міському будинку культури 9 січня відбулася новорічна вистава Одеського Театру юного глядача для малечі міста..  

Серед присутніх 300 дітей міста, на свято було запрошено 50 дітей з багатодітних родин, де всі діти  не тільки мали можливість прийняти участь у  новорічних розвагах,  а й традиційно отримали солодкі подарунки.

Батьки та діти  щиро вдячні Губернику Аркадію Олексійовичу та Єлисоветському Євгену Дмитровичу за  подаровану радість дітям. Новорічні свята минули, а приємні спогади у дітей нашого міста залишилися. Бажаємо  вам здоров’я, великого людського щастя, успіхів у роботі, втілення в життя планів і задумів, взаємної щирості й доброзичливості.

                                                                            Начальник  відділу у справах сім’ї та молоді А.В.Кисильова


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo