Додому » Новини

Архів категорій: Новини

10 червня запроваджено електронні трудові книжки

10 червня 2021 року запроваджено електронні трудові книжки, зокрема набуває чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”. (більше…)

Підписання Меморандуму

10 червня 2021 року в приміщенні міської ради відбулась робоча зустріч   керівників  структурних підрозділів та депутатів  Теплодарської міської ради з представниками Агенції регіонального розвитку Одеської області.
(більше…)

Робоча зустріч

Вчора, 9 червня перший заступник міського голови Андрій Маковецький та  секретар  міської ради Наталія Самочорна  провели робочу зустріч з депутатами Теплодарської міської ради. У ході розмови обговорювалися актуальні питання міста, вирішення яких потребує підтримки та допомоги як депутатів так і керівництва. Проведення таких зустрічей  з депутатами планується і надалі.

(більше…)

Чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 10 червня 2021 року,  під головуванням міського голови Олександра Чуйка відбулось  засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради. На розгляд виконавчого комітету було винесено дев’ять  проєктів рішень, серед яких (більше…)

Проведено засідання міської комісії з питань захисту прав дитини

9 червня 2021 року міський голова Чуйко Олександр Миколайович провів чергове засідання міської комісії з питань захисту прав дитини.  Комісія розглянула питання: (більше…)

Відкриття інклюзивного пляжу в Одесі

В суботу, 5 червня 2021 року,   міський голова Олександр Чуйко, разом із Андрієм Маковецьким, Наталію Самочорною, депутатами, працівниками міської ради, мешканцями міста  відвідали та прийняли участь у відкритті  інклюзивного пляжа в місті Одеса.  Пляж  побудований із спеціальними ліфтами і  пандусами для спуску та занурення у воду, встановлені туалети та роздягальні . Інклюзивний пляж стане зручним та доступним відпочинком для людей з обмеженими можливостями. (більше…)

Святкування Дня захисту дітей в місті Теплодар

1 червня,  місто  Теплодар святкував Міжнародний день захисту дітей.  Хоча, в перший  день літа погода  не порадувала  своїм сонцем та теплом мешканців міста, та все ж таки на святі зібралося чи мало дітлахів, які з радістю приймали  участь у всіх заходах. (більше…)

УЧАСТЬ У ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

Дуже приємно: теплодарську школу боротьби греко-римського стилю вже знають в Європі. Вихованець тренера-викладача І кваліфікаційної категорії Володимира Андрійовича Гладуша виступив на найвищому спортивному форумі у Болгарії. Це право здобув учень Теплодарської ДЮСШ кандидат у майстри спорту України Кирило Угрік. (більше…)

Відбувся конкурс “Міні-міс Теплодарочка 2021”

 1 червня, з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей та в рамках   відзначення 40 річчя міста Теплодар,  в міському Будинку культури під патронатом міського голови Олександра Чуйка  відбулось свято краси та грації –  конкурс «Міні-міс Теплодарочка 2021». (більше…)

Рука допомоги повертається

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті «Рука допомоги» , який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках. Тоді понад 230 довготривалих безробітних у трьох областях отримали безвідсоткову поворотну допомогу від держави на початок власної справи. (більше…)

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo