Додому » Новини

Архів категорій: Новини

ОДЕЩИНУ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЄ ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР МІНІСТР З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

16-18 вересня 2021 року, в Одесі та Одеській області, перебуватиме з робочим візитом Віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції відвідає Ольга Стефанишина. (більше…)

РАЗОМ З МОДЕРНІЗАЦІЄЮ ЗРОШУВАНИХ СИСТЕМ НЕОБХІДНО ДУМАТИ І ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ РОДЮЧОСТІ ҐРУНТІВ — СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ

Завдяки великому ресурсному потенціалу природної родючості чорноземів Україна займає провідні позиції у світовому експорті зернових культур і соняшнику. Разом з тим, в Україні протягом останніх років домінувала незбалансована дефіцитна система землеробства з поступовим збідненням ґрунтово-ресурсного потенціалу та погіршенням екологічного стану ґрунтів. (більше…)

Пенсіонери віком 70+ отримають у 2022 році щомісячні доплати до пенсії

Прийнята Урядом постанова передбачає встановлення з жовтня 2022 року для 1,7 мільйонів осіб віком від 70 до 75 років щомісячних доплат до пенсій у розмірі до 300 грн (в межах розміру середньої заробітної плати (доходу) в Україні за 2020 рік). Для осіб старших за 70 років за наявності тривалого стажу роботи (у чоловіків – 35 років, а у жінок – 30 років) мінімальна пенсійна виплата з жовтня 2022 року складатиме 3000 грн. (більше…)

ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ І ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО

(більше…)

Участь у Відкритому турнірі з боксу

У неділю, 12 вересня 2021 року в місті Біляївка відбувся  Відкритий турнір з боксу. У змаганнях взяли участь бійці  м.Теплодар 2003-2011 року народження в  різних вагових категоріях. Високі результати показали наші вихованці секції боксу: (більше…)

РЕАЛІЗАЦІЮ БЮДЖЕТНИХ ПРОГРАМ В ОБЛАСТІ ОБГОВОРЕНО НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ В ОДЕСЬКІЙ ОДА

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький провів чергову апаратну робочу нараду, основним питанням порядку денного якої стала участь Одеської області у реалізації державних бюджетних програм. (більше…)

І ЗОЛОТО, І СРІБЛО, І БРОНЗА

Новий навчально-тренувальний рік у Теплодарській ДЮСШ лише розпочався, а вихованці тренера-викладача Володимира Андрійовича Гладуша вже в переможцях і призерах змагання республіканського рівня. Юні спортсмени з Теплодару успішно виступили в ІІ відкритому обласному турнірі з греко-римської боротьби «Кубок Закарпаття», що відбувся в м.Ужгороді Закарпатської області. Цей борцівський форум зібрав понад 280 учасників майже з усієї України. (більше…)

Щотижнева апаратна нарада

13 вересня   2021 року, в залі засідань міської ради, під керівництвом  міського голови Олександра Чуйка,  відбулась щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника міського голови Андрія Маковецького, начальників відділів  виконавчого комітету Теплодарської міської ради та керівників комунальних підприємств міста. (більше…)

Відкриття зони відпочинку

11 вересня 2021 року, під керівництвом міського голови Олександра Чуйка та першого заступника міського голови Андрія Маковецького, відкрилась довгоочікувана зона відпочинку для жителів та гостей нашого міста. Зону відпочинку облаштували біля водосховища та до її відкриття приурочили висадку 150 молодих дерев. (більше…)

Зустріч з директором КП “Одеська ТЕЦ-2”

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo