Додому » Новини

Архів категорій: Новини

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

28 листопада 2022 року о 10:00 під головуванням міського голови Олександра Чуйка відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради. (більше…)

Служба зайнятості інформує

БІЛЯЇВСЬКА  РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО  ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОПОНУЕ ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНО РОБІНТИЧУ ПРОФЕСІЮ ЗА НАПРАВЛЕННЯМ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ У грудні 2022 (більше…)

«Скажи чесно, ти як? Злата Огнєвіч»

26 листопада о 16:00 запали свічку пам’яті у своєму вікні

Запали і поставь свічку на підвіконня так, щоб її було видно з двору – на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

26 листопада – День пам’яті жертв голодоморів


Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують   День пам’яті жертв голодомору. Цього року День пам’яті  припадає на 26 листопада. 

Голодомор – це геноцид українського народу. Україна внаслідок геноциду 1932–1933 років, масових штучних голодів 1921–1923 та 1946–1947 років втратила мільйони людських життів. Половина загиблих внаслідок Голодомору – діти та підлітки. Геноцид 1932–1933 років забрав життя орієнтовно 1,5 мільйона дітей віком до 10 років. (більше…)

Теплодарська громада прийняла участь у Марафоні “Ярмарок вакансій”

23 листопада 2022 року Теплодарська міська територіальна громада прийняла участь у загальнообласному Марафоні «Ярмарок вакансій» який відбувся в місті Біляївка.

Теплодарську громаду представляли представники Теплодарської міської ради за участю підприємств, організацій, закладів освіти та внутрішньо переміщені особи, які тимчасово проживають на території нашої громади. (більше…)

Участь міського голови в селекторній нараді

22 листопада 2022 року об 11:00 міський голова Олександр Чуйко приняв участь в селекторній нараді в м. Чорноморськ під головуванням очільника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка за участю представників інших громад. (більше…)

Щодня, о 9-й годині ранку загальнонаціональною хвилиною мовчання вшановуємо пам’ять загиблих…

До уваги суб’єктів господарської діяльності

На адресу виконавчого комітету Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області надійшов лист від Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Біляївського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області від 18.11.2022 року № 19-06/304 щодо вжиття відповідних заходів для зберігання харчових продуктів з дотриманням температурних режимів у зв’язку з тим, (більше…)

Засідання виконавчого комітету

  28 листопада 2022р. о 10.00 год. відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Рекомендований порядок денний: (більше…)

logo
United24
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo