Додому » Новини

Архів категорій: Новини

Про єдиний квиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

У нашому місті проживає  близько 30 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, кожен з яких має право на користування  єдиним  квитком.

Єдиний квиток (для дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування) – це документ, який надає  право дітям зазначених категорій  на безплатне відвідування кінотеатрів,  виставок,  музеїв, спортивних споруд,  безплатний  проїзд  у громадському міському (приміському) транспорті (крім таксі). (більше…)

Проведено засідання міської комісії з питань захисту прав дитини

18 січня 2022 року міський голова Чуйко Олександр Миколайович провів чергове засідання міської комісії з питань захисту прав дитини. (більше…)

Про бюджет громади на 2022 рік

23  грудня 2021 року на черговому пленарному засіданні Теплодарської міської ради було ухвалено рішення «Про бюджет Теплодарської міської територіальної громади на 2022 рік». (більше…)

ГРАФІК засідань постійних депутатських комісій

ГРАФІК засідань постійних депутатських комісій чергової сімнадцятої   сесії Теплодарської міської ради восьмого скликання (01.02.2022 року) (більше…)

Звіт у декілька кліків: ФОПи 1-3 групи можуть подати річну декларацію у застосунку Дія

ФОПи 1-3 групи можуть подати річну декларацію у застосунку Дія. Це можна зробити з будь-якого місця у декілька кліків. 

«Після запуску перших послуг в Дії зручна податкова он-лайн стала новою реальністю для українських підприємців-спрощенців. Сплатити податки і збори ФОП, переглянути декларації та розрахунки з бюджетом — все це можна зробити у застосунку Дія. (більше…)

УВАГА! Звернення КП «Одеська ТЕЦ-2» до мешканців м. Теплодар

КП «Одеська ТЕЦ-2» якісно та безперервно постачає теплову енергію абонентам м. Теплодар, тим самим повністю виконує свої зобов’язання щодо забезпечення міста тепловою енергією.
На виконання умов договору з ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» КП «Одеська ТЕЦ-2» необхідно розрахуватися за спожитий в грудні 2021 р. природний газ у термін до 31 січня 2022 р.
Однак, при існуючої заборгованості мешканців міста за послугу теплопостачання в розмірі 10 169 374,82 грн., провести розрахунки в установлений термін неможливо.

Рівень розрахунків за спожиту в грудні 2021 р. теплову енергію, станом на 21 січня 2022 року становить 51%.

Просимо Вас терміново оплатити послуги з постачання теплової енергії, та погасити існуючі борги. (більше…)

Пленарне засідання чергової сімнадцятої сесії Теплодарської міської ради восьмого скликання

До уваги депутатів міської ради.27 позачергова сесія міської ради  відбудеться 19 жовтня 2017 року01.02.2021 року о 10.00 год. відбудеться  пленарне  засідання  чергової сімнадцятої   сесії Теплодарської міської ради восьмого скликання.

Рекомендований порядок денний: (більше…)

Конкурс на заміщення вакантної посади

            Виконавчий комітет  Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області оголошує повторно конкурс на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста служби у справах дітей виконавчого комітету Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області

   Вимоги до кандидата на посаду головного спеціаліста служби у справах дітей: (більше…)

У реалізації інформаційної кампанії “Україна без бар’єрів” бере участь широке коло стейкхолдерів

14 січня Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Громадською організацією ,,Безбар’єрність” та Центром стратегічних комунікацій ,,Стратком Україна” провело для працівників комунікаційних підрозділів центральних органів виконавчої влади, служб та відомств одноденний тренінг ,,Реалізація комунікаційної стратегії з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року”. (більше…)

До уваги суб’єктів господарювання та громадян!

       Головне  управління Держпродспоживслужби в Одеській області листом  № 19-06/2  від 14.01.2022 року  повідомило про  виявлення   афлатоксинів у смажених фісташках у шкарлупі, що експортувалися з Туреччини,   (виробник  Alagozler GidaPaz. San Ve Tie Lth Ihr Turz. Ltd.Sti; експортер: Malatya Pazari Kurnyemiscilik Sanayi ve Ticarer A.S.) через Болгарію  до України (отримувач:  ТОВ “ОКЕАН КОМПАНІ ТРЕЙД» вул. Миру,3 м. Київ, 03134).   (більше…)

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo