На головну » Новини

Category Archives: Новини

ПЕРСОНАЛЬНА ФОТОВИСТАВКА КСЕНІЇ КУЛІЦИ

До дня Конституції в місті Теплодар пройшла персональна фотовиставка  КУЛІЦИ КСЕНІЇ.

(більше…)

ГРОШОВА КОМПЕНСАЦІЯ

ГРОШОВА КОМПЕНСАЦІЯ

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Теплодарської міської ради інформує, що Міністерством соціальної політики України (Наказ від 25.02.2020року №165)  встановлено середню вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1 та дітям, яким установлено інвалідність пов’язану з Чорнобильською катастрофою, в межах бюджетних коштів, виділених відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”, у сумі 573 грн.

До УПСЗН звернулося 9 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, які виявили бажання отримати грошову компенсацію замість путівки.  Виплати здійснено в червні 2020 року.

Бажаючим громадянам зазначеної категорії отримати грошову компенсацію замість путівки  необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Теплодарської міської ради за адресою: м. Теплодар, вул. Піонерна, 7, каб. № 3(тел. 783 10 13).

Управління праці та соціального захисту населення 

                                                                    виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Безоплатна психологічна та правова допомога учасникам АТО/ООС та членам їх сімей.

«ТЕЛЕФОН ДОВІРИ»

 

У соціально-психологічному центрі міста Славутич Київської області працює  «Телефон довіри» – служба безоплатної психологічної та правової допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх сімей.

Соціально-психологічний центр м. Славутич – це державна установа, заснована Міністерством у справах ветеранів війни України.

Номер телефонів служби:

  • 095 945 69 70;
  • 067 850 91 16.

«Телефон довіри» працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

                                                            Управління праці та соціального захисту населення

                                                             виконавчого комітету Теплодарської міської ради

 

Святковий мітинг з нагоди Дня Конституції

З нагоди Дня Конституції України міський голова Михайло Жовнір ушанував найвидатнішого митця України Т.Г.Шевченка.

Михайло Васильович привітав всіх теплодарців з Днем Конституції, побажав міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту кожній родині нашого міста, процвітання Теплодару та нашій державі. (більше…)

Привітання з Днем Конституції

ШАНОВНІ ТЕПЛОДАРЦІ!

28 червня громадяни України відзначають 24-у річницю прийняття основного правового документа країни – День Конституції. Цього дня ми вшановуємо непорушні принципи громадянського суспільства – право, закон, демократію, незалежність.

У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. (більше…)

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

26 червня 2020 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні було розглянуто декілька питань:

  1. Про відкриття дитячих садочків на території міста Теплодар;
  2. Про забезпечення безпечного стану перехрестя при виїзді з м.Теплодар на трасу «Одеса-Рені»;
  3. Про стан виконання заборонних карантинних мір на території міста Теплодар.

(більше…)

МОЛОДІЖНИЙ ОНЛАЙН-ПОРТАЛ MUV.IN.UA

Міністерство молоді та спорту України спільно з « Всеукраїнським молодіжним центром» ініціювали створення національного молодіжного онлайн-порталу MUV.IN.UA для підвищення рівня інформування молоді про наявні можливості.

Веб-ресурс міститиме доступ до онлайн-інтегратора «Можливості для молоді в Україні», що передбачає накопичення та відтворення актуальної інформації по регіонам за п’ятьма напрямами: (більше…)

Чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

23 червня 2020 року о 10.00 в кабінеті міського голови відбулось чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради. На розгляд, за порядком денним, було винесено вісім питань.

Першим питанням, винесеним на розгляд виконавчого комітету, знову був проект рішення «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення та очищення стічної води». Даний проект викликав тривале обговорення між членами виконавчого комітету. (більше…)

ДО УВАГИ ЗНАТОКІВ СПОРТУ!

    Адміністрація Теплодарської дитячо-юнацької спортивної школи проводить спортивну вікторину.

     Змагання ерудитів з 10 питань пройде з 23 по 30 червня 2020 року, а вже 01 липня 2020 року оргкомітет оголосить підсумки.  

    У вікторині можуть приймати участь всі бажаючі, незалежно від місця проживання, віку і статі.

    Троє переможців будуть нагороджені призами і грамотами, наймолодший і найстарший учасники – грамотами.

    Отже, на старт! (більше…)

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo