На головну » Новини

Category Archives: Новини

Чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

25 вересня 2020 року о 10.00 в кабінеті міського голови відбулось чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради. На розгляд засідання виконавчого комітету за порядком денним винесено десять питань. 

Виконавчим комітетом була затверджена вартість нових послуг, які будуть надаватись в нашій КНП «Теплодарська центральна міська лікарня». (більше…)

Чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

25 вересня  2020 року  о 10.00 год. в кабінеті міського голови Жовніра М.В. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Рекомендований порядок денний: (більше…)

Інформація про COVID-19 в м.Теплодар станом на 22 вересня

Станом  на 10.00 год. 22 вересня 2020 р. в м.Теплодар спостерігається збільшення нових випадків захворювання на коронавірус.  Всього з квітня подано на дослідження 346 зразки, в тому числі з початку вересня 60 ПЦР тестів, з яких 15 тестів дали позитивний результат (в тому числі у 2 дітей), результати  ще 27 зразків очікуються найближчими днями. (більше…)

Президент підписав закон щодо забезпечення оздоровлення й відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки» № 829-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 1 вересня 2020 року. (більше…)

Всесвітній день чистоти

19 вересня місто Теплодар долучилось до акції «Всесвітній день чистоти», яка проходить по всьому світу.

Цього року захід проходив під гаслом «Побачив – прибрав». Були визначені найбільш засмічені місця по місту, до прибирання яких долучились працівники бюджетних установ.

Ми щиро вдячні всім учасникам акції!

(більше…)

Інформація про COVID-19 в м.Теплодар станом на 17 вересня

Станом  на 10.00 год. 17 вересня 2020 р. в м.Теплодар спостерігається збільшення нових випадків захворювання на коронавірус.  Всього з квітня подано на дослідження 346 зразки, в тому числі з початку вересня 60 ПЦР тестів, з яких 5 тестів дали позитивний результат (в тому числі у 1 дитини), результати  53 зразків очікуються найближчими днями. (більше…)

Привітання з Днем рятівника

Шановні рятівники!

Щиро вітаю Вас, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятувальника! Ви – люди однієї з мужніх професій – люди з сильним духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії, завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Ми високо цінують вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля порятунку життя та охорони здоров’я громадян.

З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян! Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. 
Зі святом Вас!

Міський голова Михайло Жовнір

Вшанування обдарованих дітей та молоді міста Теплодар «Наше майбутнє»

Щорічно, до Дня захисту дітей в нашому місті відбувається вшанування обдарованих дітей та молоді міста Теплодар «Наше майбутнє». Критеріями оцінок є досягнення талановитих і обдарованих дітей та молоді міста, які протягом попереднього року стали переможцями (1-3 особисте або командне місце ) у офіційних міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах, фестивалях, змаганнях, спартакіадах, олімпіадах. (більше…)

Позачергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

15 вересня  2020 року  о 10.00 год. в кабінеті міського голови Жовніра М.В. відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Рекомендований порядок денний: (більше…)

Гідравлічні роботи на газопроводі

Сьогодні, 14 вересня 2020 року закінчені роботи, пов’язані з будівництвом підвідного газопроводу до нашого міста. Міський голова Михайло Жовнір та перший заступник міського голови Олег Панасюк дали старт випробувальним гідравлічним роботам, після закінчення яких газопровід буде під’єднаний до газорозподільчого пункту.

(більше…)

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo