Додому » Новини

Архів категорій: Новини

Щодня, о 9-й годині ранку загальнонаціональною хвилиною мовчання вшановуємо пам’ять загиблих…

Дитячі садки міста отримали набори для раннього розвитку дітей

У липні місяці Теплодарська міська територіальна громада отримала від Департаменту освіти та науки Одеської ОДА розвивальні комплекти для раннього розвитку дітей, які відразу були передані до дошкільних навчальних закладів міста.

«Чарівна валізка», яка об’єднає дозвілля дітей, складається з:
❇️ приладдя для малювання,
❇️ настільних ігр (більше…)

Безпечна країна очима дітей

КНП “Теплодарська центральна міська лікарня” ТМР інформує

Шановні мешканці нашого міста!

COVID-19 нікуди не зник. Вірус мутує і намагається ухилитись від імунної відповіді.

У КНП “Теплодарська центральна міська лікарня” Теплодарської міської ради триває кампанія з вакцинації проти COVID-19. (більше…)

Щотижнева апаратна нарада

08 серпня 2022 року о 9:00 годині ранку під керівництвом міського голови Олександра Чуйко відбулась щотижнева апаратна нарада за участю начальників відділів виконавчого комітету Теплодарської міської ради та керівників комунальних підприємств міста.

Розпочали із загальнонаціональної хвилини мовчання, на якій всі присутні вшанували пам’ять загиблих… (більше…)

Робоча нарада щодо початку нового навчального року

5 серпня 2022р. об  11:00 годині відбулася чергова робоча нарада під керівництвом міського голови Олександра Чуйка, за участю заступників міського голови, начальника відділу освіти з метою обстеження закладів освіти на облаштування приміщень для укриття та організації початку нового навчального року в умовах воєнного стану. (більше…)

Щодня, о 9-й годині ранку загальнонаціональною хвилиною мовчання вшановуємо пам’ять загиблих…

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

5 серпня 2022 року о 14:00 годині під керівництвом міського голови Олександра Чуйко відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради.

У ході засідання, на розгляд членів виконавчого комітету винесено ряд питань з різних сфер життєдіяльності громади. (більше…)

Засідання оргкомітету щодо відзначення державних свят

Сьогодні, 5 серпня о 8:30 ранку відбулося засідання організаційного комітету по підготовці та проведенню культурно-масових заходів у м.Теплодар.

 Обговорювали заходи щодо проведення святкування, Дня молоді, Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. (більше…)

Участь міського голови у нараді в м.Київ

03 серпня 2022р.  міський голова Олександр Чуйко прийняв участь у нараді під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова щодо технічної та економічної готовності підприємств теплопостачання до опалювального періоду 2022/2023рр. в м. Київ. (більше…)

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo