На головну » Новини

Category Archives: Новини

Уряд розширив програму надання житлових субсидій

Громадянам, які були звільнені з роботи в період обмежувальних заходів, буде призначена житлова субсидія. Таке рішення прийнято вчора на засіданні Кабінету міністрів.

«Уряд розуміє відповідальність та робить все, щоб обмежувальні заходи якнайменше вдарили по гаманцях громадян та економіці України. Ми, зокрема, забезпечили всі умови для зменшення ціни на газ, прийнявши рішення про зменшення оптової ціни на газ на 14%. Очікуємо відповідні рішення на місцях. (більше…)

Обробка дезінфікуючими засобами будинків продовжується

Виконавчий комітет повідомляє, що 26 березня 2020 року проведено обробку дезінфікуючими засобами під’їздів, всіх поверхів, ліфтів та сміттєвих камер у будинках №№ 40, 41, 8, 9, 10,  сьогодні будуть оброблені будинки №№ 3, 4, 5, 6, 7, 12,14.

Звертаємось до кожного теплодарця з проханням дотримуватись всіх правил карантину! Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!

Шановні мешканці міста та користувачі комунальних послуг!

У зв’язку із тимчасовим припиненням роботи банківських відділень через введення загальнонаціонального карантину задля запобігання виникненню та поширенню на території міста Теплодар респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та з метою підвищення якості надаваємих послуг (проведення дезінфекції дверей парадних, ліфтів, сміттєвих камер всіх будинків), просимо вчасно сплачувати за спожиті комунальні послуги. (більше…)

Обробка дезінфікуючими засобами будинків

Виконавчий комітет повідомляє, що 25 березня 2020 року проведено обробку дезінфікуючими засобами під’їздів, всіх поверхів, ліфтів та сміттєвих камер у будинках №№ 23, 24, 25, сьогодні будуть оброблені будинки №№ 40, 41, а на 27 березня запланована обробка будинків №№ 10, 9, 7, 6, 5.

 Адміністрація міста звертається до кожного теплодарця з проханням дотримуватись всіх правил карантину! Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України.

«Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві», – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він наголосив, що режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози. (більше…)

Сила соціального дистанціювання

Під час карантину через спалах COVID-19 кожен з нас потенційно може інфікуватися. Тому кожен раз, виходячи з дому, пам’ятай – ти наражаєш на небезпеку себе та інших людей. МОЗ України радить самоізолюватися та виходити з дому тільки у разі нагальної потреби.

 

Електронний рецепт на “Доступні ліки”

Шановні теплодарці, щоб отримати електронний рецепт на “Доступні ліки”, не потрібно йти до лікарні. Достатньо подзвонити своєму лікареві.
За наказом МОЗ №360 лікар має право виписати рецепт без проведення особистого прийому пацієнта з хронічними, затяжними захворюваннями або для продовження лікування за попередньо встановленим діагнозом та схемою. Також нагадуємо, що виписати електронний рецепт на “Доступні ліки” має право лікар первинки, з яким ви уклали декларацію.
Більше того – пацієнтові не обов’язково самому вирушати в аптеку. Номер е-рецепту можна переслати чи повідомити рідним або навіть сусідці. І вони отримають “Доступні ліки” за вас.
Це дуже зручно в умовах пандемії, коли українцям, які відносяться до груп ризику, потрібно особливо дбати про власний захист від вірусу. А отже тримати соціальну відстань і зайвий раз не відвідувати аптеки та магазини. 

Бережіть себе та своїх рідних!

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo