Додому » Новини

Архів категорій: Новини

До уваги громадян!

В зв’язку  зі значною кількістю хворих серед співробітників виконавчого комітету Теплодарської міської ради та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, на підставі листа відокремленого підрозділу Біляївського районного відділу лабораторних досліджень від 04.03.2021року №11.04/93, розпорядженням міського голови №76-Р від 05.03.2021р. призупинено особистий прийом громадян з  09 березня 2021 року до 21 березня 2021 року керівництвом виконавчого комітету Теплодарської  міської ради, керівниками виконавчих органів Теплодарської міської ради, Центром надання адміністративних послуг при виконавчому комітеті Теплодарської міської ради.

Змінено режим роботи   виконавчого комітету Теплодарської міської ради та Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради на період оголошення карантину, а саме:  

Понеділок  –   п´ятниця  з 8.00 до 15.00 год.

  • Отримати результати  адміністративних послуг лише за попередньою консультацією з адміністратором ЦНАП за телефоном 7831003;
  • Прийом громадян по нагальним питанням не більше 1 особи одночасно за попереднім записом за телефоном 7831001.

Запрошуємо на мітинг

10 березня 2021 року  об 11.00 запрошуємо представників організацій, жителів і гостей нашого міста на мітинг(біля пам’ятника Т.Г.Шевченка) присвячений 207-ій річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка .

 У закладах освіти та  культури (ТЗОШ, БДЮТ, ТМБ) з 04.03-11.03.21р. пройдуть книжкові викладки «Тарас Шевченко – це особистість, яка об’єднує  українців і створює Україну», бесіди та тематичні лекції.

Тарас Шевченко – художник слова та пензля

 Кобзарю!
Знов
до тебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон.

Прости, що я дрібницями тривожу 
твій вічний і глибокий сон.

Ліна Костенко

       Шевченко Тарас Григорович (1814-1861)  видатний український поет, художник, громадський діяч, перекладач, автор “Кобзаря”, співробітник Київської Археологічної комісії, академік гравірування (1860) – символ української нації. (більше…)

УСПІХИ ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед кадетів пам’яті олімпійського чемпіона І.Богдана  відбувся у м.Миколаєві. Це були офіційні змагання з правом виконання переможцями нормативу майстра спорту України. Тому не варто говорити про конкуренцію і представницький рівень учасників. (більше…)

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ МІСТА ТЕПЛОДАР

Теплодарська міська рада  заключила договір з Маяківською сільською радою щодо надання якісних послуг для дітей з особливими освітніми потребами і тепер батьки нашої громади можуть звертатися за допомогою та консультацією до інклюзивно-ресурсного центру, який розташований у селі Маяки.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Маяківської сільської ради» запрошує дітей для проходження комплексної оцінки. (більше…)

«Масляна наступає, млинцями пригощає»

(більше…)

Що робити, якщо відносно Вас вчиняється домашнє насильство

1.Складіть заздалегідь план дій: що робити, куди піти у разі небезпеки:

– покладіть ваші документи та документи дітей/гроші/ключі так, щоб їх можна було легко взяти із собою;

– залиште частину грошей, одяг, копії документів у родичів або друзів, яким ви довіряєте і які не розкажуть про це Вашому партнеру; (більше…)

Українці зможуть записатися в чергу на вакцинацію через портал «Дія»

Міністерство охорони здоров’я створило електронний лист очікування вакцинації проти COVID-19, записатися в який можна буде через портал “Дія”.  Кожен охочий матиме можливість із 1 березня потрапити в цей список. Відповідно до дорожньої карти вакцинації від COVID-19 передбачено наступну послідовність вакцинації: (більше…)

НЕ ВЕДИСЬ

Одеська область святкує 89-у річницю з дня заснування…

Перша прикмета освіти – знати

минуле і сучасне свого народу.    (Іван Франко)

 Оде́ська о́бласть  — найбільша за територією область України, розташована на південному заході країни. Одна з найрозвиненіших областей країни в економічному, туристичному, культурному та науковому напрямках. (більше…)

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo