Home » Новини

Category Archives: Новини

Запрошуємо жителів міста на семінар

Запрошуємо жителів міста  на семінар «Енергомодернізація багатоквартирного будинку за підтримки Фонду енергоефективності  та підтримки Теплодарської міської ради» який відбудеться 17 жовтня 2019 року о 10.00 год  в актовій залі Теплодарської міської ради (вул.Піонерна,7)

Програма семінару (більше…)

Відбулись громадські обговорення

10 жовтня 2019 року відбулись громадські обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності ПП «ОМЕГА-БРОКЕРС», яке здійснює виробничу діяльність в м.Теплодар на власній території за адресою вул.Хімічна , 62, орендованій території за адресою вул.Хімічна 51. Основний напрямок планової діяльності – випуск мийних засобів побутового та спеціального призначення, засобів санітарно-гігієнічного призначення. (більше…)

Запрошуємо на урочистий мітинг

Запрошуємо на  урочистий мітинг до  Дня захисника України та Дня українського козацтва, який відбудеться  14  жовтня 2019 року о 10.00 год.  біля пам’ятника воїнам-визволителям

Запрошуємо на свято!

Привітання з Днем працівника освіти

ТУРНІР НАЙМОЛОДШИХ БОРЦІВ

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті майстра спорту України Петрученка І.А., відбувся у м.Вознесенську Миколаївської області. В ньому приймали участь і самі юні спортсмени, яких підготовив тренер-викладач Володимир Андрійович Гладуш. (більше…)

Шановні працівники сфери освіти та жителі нашого міста!

03 жовтня 2019 року о 16.00 год. у міському Будинку культури  відбудеться святкування Дня працівника освіти.

Найкращі працівники цього року будуть нагороджені Грамотами  управління УОКС та Грамотами  виконавчого комітету Теплодарської міської ради, відзнаку міського голови та грамоти Одеської обласної ради.

На всіх присутніх очікує святковий концерт!  Ми чекаємо кожного з Вас!

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo