На головну » Новини

Category Archives: Новини

Чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

20 лютого 2020 року о 10.00 в кабінеті міського голови відбулось чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради. На розгляд засідання виконавчого комітету за порядком денним винесено чотирнадцять питань.

Майже всі проекти рішень стосувались звітів роботи відділів виконавчого комітету Теплодарської міської ради та Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради за 2019 рік. (більше…)

ГРАФІК засідань постійних депутатських комісій

ГРАФІК

засідань постійних депутатських комісій чергової шістдесят четвертої сесії Теплодарської міської ради (27.02.2020 року)  (більше…)

Оздоровлення дітей в Греції

До Міністерства закордонних справ України надійшов лист – запрошення від Президента Товариства Грецько-Української дружби «FAROS»  про готовність прийняття дітей на оздоровлення в церковному таборі в Греції (м.Скафідія).

Грецька сторона пропонує оздоровлення дітей у період з квітня по жовтень 2020 року. Вартість проживання у таборі становить 350-450 грн. за добу з однієї особи. Мінімальний термін перебування у таборі – 10 днів. Табір розрахований на груповий відпочинок. Представники табору володіють українською, англійською та німецькою мовами. (більше…)

Вічна пам’ять Героям України!

Небесна сотня поіменно.

Нарада з питань проходження опалювального сезону

18 лютого о 10.00 год відбулась щонедільна робоча нарада з приводу проходження опалювального сезону. Нарада проходила під головуванням міського голови Жовніра Михайла Васильовича. В нараді приймали участь: перший заступник міського голови Панасюк Олег Юрійович, начальник управління майна та інвестицій Вадим Васильович Лазарев, директор КП «Одеська ТЕЦ-2» Дашковський Сергій Станіславович, секретар міської ради Бігунов Михайло Михайлович, депутати Теплодарської міської ради Некрасов Юрій Петрович та Кізіль Сергій Дмитрович.

Традиційно, на початку наради Олег Юрійович Панасюк ознайомив всіх присутніх з фінансовим станом підприємства. (більше…)

Позачергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

20 лютого   2020 року  о 10.00 год. в кабінеті міського голови Жовніра М.В. відбудеться  позачергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Рекомендований порядок денний: (більше…)

СПОРТИВНІ НОВИНИ ТДЮСШ

Минулі вихідні не були такими для учнів трьох відділень спорту Теплодарської дитячо-юнацької спортивної школи – вони приймали участь у різних за рангом змаганнях.

                                            ЕКЗАМЕН ДЛЯ БОРЦІВ

Відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті ЗТУ К.К.Пульчо з греко-римської боротьби став рекордним за кількістю учасників (980!) і за ваговими категоріями (39!), а участь 19 збірних областей України і (більше…)

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo