Home » Новини

Category Archives: Новини

«16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в м.Теплодар дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Основними завданнями акції є: (більше…)

Оголошення

Шановні жителі та гості нашого міста!

         Запрошуємо Вас взяти участь у заході, присвяченому  Дню вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС, який відбудеться 13 грудня 2019 року об 11.00 у приміщенні Теплодарського міського Будинку культури.

ЩО ЗМІНИТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННОМУ ДЕКЛАРУВАННІ З 1 СІЧНЯ 2020 РОКУ

Повідомляємо про зміни в електронному декларуванні, які вводяться в дію 1 січня 2020 року.

Зазначимо, процедура декдларування зміниться відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», що набув чинності 18 жовтня 2019 року.

Щодо процесу декларування (більше…)

CПОРТИВНІ НОВИНИ ТЕПЛОДАРСЬКОЇ ДЮСШ

Останній місяць осені був багатим на спортивні події для учнів Теплодарської дитячо-юнацької спортивної школи. Вони показували свою майстерність у різноманітних змаганнях. (більше…)

Шістдесята сесія Теплодарської міської ради сьомого скликання

28 листопада 2019 року відбулось пленарне засідання чергової 60 сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 22 депутата із 26. На пленарному засіданні також був присутній депутат Одеської обласної ради Губерник Аркадій Олексійович та мешканці міста.

За затвердженим порядком денним на розгляд депутатів було винесено 75 проектів рішень. (більше…)

Увага! Відбудеться виїзний прийом громадян

03.12.2019 року

Першим заступником начальника Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Соловійчуком Григорієм Руслановичем

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до Відділу у Біляївському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області та надання кваліфікованого роз’яснення (більше…)

Доєднайся до акції “16 днів проти насильства”

У період з 25 листпада по 10 грудня щороку відбувається Всесвітня акція “16 днів проти насильства”. У дні кампанії Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні сприяє активізації національної компанії “Розірви коло”, що спрямована на утвердження нетерпимості насильства стосовно жінок та дівчат в Україні.  Розірви коло насильства.mov

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo