На головну » Оголошення

Category Archives: Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

07 липня  2020 року  о 10.00 год. в кабінеті міського голови Жовніра М.В. відбудеться  чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

 

Рекомендований порядок денний:

(більше…)

ГРОШОВА КОМПЕНСАЦІЯ

ГРОШОВА КОМПЕНСАЦІЯ

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Теплодарської міської ради інформує, що Міністерством соціальної політики України (Наказ від 25.02.2020року №165)  встановлено середню вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1 та дітям, яким установлено інвалідність пов’язану з Чорнобильською катастрофою, в межах бюджетних коштів, виділених відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”, у сумі 573 грн.

До УПСЗН звернулося 9 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, які виявили бажання отримати грошову компенсацію замість путівки.  Виплати здійснено в червні 2020 року.

Бажаючим громадянам зазначеної категорії отримати грошову компенсацію замість путівки  необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Теплодарської міської ради за адресою: м. Теплодар, вул. Піонерна, 7, каб. № 3(тел. 783 10 13).

Управління праці та соціального захисту населення 

                                                                    виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Безоплатна психологічна та правова допомога учасникам АТО/ООС та членам їх сімей.

«ТЕЛЕФОН ДОВІРИ»

 

У соціально-психологічному центрі міста Славутич Київської області працює  «Телефон довіри» – служба безоплатної психологічної та правової допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх сімей.

Соціально-психологічний центр м. Славутич – це державна установа, заснована Міністерством у справах ветеранів війни України.

Номер телефонів служби:

  • 095 945 69 70;
  • 067 850 91 16.

«Телефон довіри» працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

                                                            Управління праці та соціального захисту населення

                                                             виконавчого комітету Теплодарської міської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження міського голови №166-Р від 25.06.2020 року, у зв’язку з відсутністю кворуму, пленарне  засідання  чергової  шістдесят дев’ятої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання перенесено  з 14.00 год. 25.06.2020 року  на 10.00 годину 01.07.2020 року.

Рекомендований порядок денний: (більше…)

Позачергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

12 червня  2020 року  о 09.00 год. в кабінеті міського голови Жовніра М.В. відбудеться  позачергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Рекомендований порядок денний: (більше…)

Оголошення

Шановні мешканці міста Теплодар!

06 червня 2020 року в Батьківську суботу організовано автобус до кладовища м.Теплодар, відправлення якого планується о 10.00 від автостанції (просп.Енергетиків), за необхідності маршрут буде продовжено до кладовища в с.Ш-Балка.

До уваги батьків майбутніх першокласників

Відділ освіти, культури та спорту УОКС виконавчого комітету Теплодарської міської ради повідомляє, що в період карантину батьки майбутніх першокласників можуть електронно реєструватись на сайті school.isuo.org

Після закінчення карантину батьки зможуть надати повний пакет документів до школи.

Повна інформація про Правила зарахування о Теплодарської ЗОШ містяться на освітньому порталі Класна оцінка (Новини:Оголошення за 13.03.2020р.)

За додатковою інформацією  слідкуйте на сайті школи Теплодарська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Теплодар.

Вшанування пам’яті загиблих під час Другої світової війни

Шановні жителі міста Теплодар!

З нагоди  75-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня 2020 року о 10.00 відбудеться покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям.  Бажаючих містян долучитися до вшанування пам’яті    загиблих під час Другої світової війни просимо дотримуватися норм карантину (перебувати тільки у масках та знаходитися на відстані не менше 2 метрів).

Оголошення по оренді станом на 29 квітня 2020 року

Управлінням майна та інвестицій Теплодарської міської ради пропонуються на конкурсній основі у платне орендне користування  об’єкти комунальної власності територіальної громади м.Теплодар: (більше…)

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo