Додому » Оголошення

Архів категорій: Оголошення

Запрошуємо долучитися до акції “За чисте довкілля”

Третя субота квітня в Україні – день довкілля! Відповідно до розпорядження міського голови №109-Р від 05.04.2021р. «Про проведення двомісячника з благоустрою в м.Теплодар» в квітні-травні 2021 року  триватиме щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». Запрошуємо колективи підприємств, установ, організацій навести лад на закріплених за ними  територіях та  спільно з небайдужими мешканцями  долучитися 17 квітня 2021 року до великого прибирання міста.

Щодо продовження заборони протиепідемічних заходів

12 квітня 2021 року на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  виконавчого комітету Теплодарської міської ради дотримуючись  обмежувальних заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 (зі змінами внесеними постановами  Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 р. №104 та від 24.02.2021 р. №154), рішень  протоколу №7п від 05.04.2021 р. засіданням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету  Теплодарської міської ради було прийнято рішення про продовження заборони на території міста Теплодар: (більше…)

Повідомлення про початок збору підписів на підтримку місцевої ініціативи

З 08 квітня 2021 року розпочато збір підписів на підтримку місцевої ініціативи  щодо зменшення тарифів на виробництво та транстпортування теплової енергії, з опалювального сезону 2021-2022 р., для населення міста Теплодар. 

Повідомлення 

Щодо святкування дня міста

Шановна громадо!

Щороку ми чекаємо з нетерпінням настання весни, адже в травні у нашого міста День народження. День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців, особливо цього року, адже в 2021 році Теплодару виповнюється 40 років.  Це свято улюблене і шановане всіма теплодарцями, але життя вносить свої корективи.

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в Одеській області, і в нашому місті в тому числі, пов’язаної зі значним зростанням випадків захворювання на коронавірусну інфекцію та більш важким перебігом хвороби, ніж минулого року, задля недопущення поширенню вірусу серед мешканців, святкування 40-ї річниці міста Теплодар вимушено переноситься на 19 червня 2021 року (орієнтовно).

 

Адміністрація

Щодо посилення протиепідемічних заходів

05 квітня 2021 року на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  виконавчого комітету Теплодарської міської ради додатково до обмежувальних заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 (зі змінами внесеними постановами  Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 р. №104 та від 24.02.2021 р. №154) протоколу №6 від 23.03.2021 р. засіданням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчим комітетом  Теплодарської міської ради було прийнято рішення про заборону на території міста Теплодар (більше…)

ОГОЛОШЕННЯ

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Теплодарської міської ради доводить до відома громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1,що вони мають право на вільний вибір санаторно-курортного закладу (більше…)

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Відповідно до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”  Теплодарська міська рада повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПП “НВО “АГРОБІОІНОВАТІКА” для отримання та врахування зауважень (більше…)

Спливає термін подання декларації

1 квітня 2021 року о 00.00 завершується черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Для осіб пільгових категорій визначених ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Рішенням сесії Одеської обласної ради від  20 грудня 2019 року
 № 1189-VII було створено комунальну установу «Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни».

Відповідно до Статуту установи остання здійснює свою діяльність у сфері забезпечення прав та свобод ветеранів війни, членів їх сімей та сімей загиблих військовослужбовців, а саме: (більше…)

До уваги громадян!

Інформуємо, що в період з 22.03.2021р. по 24.03.2021р. КНП “Теплодарською центральною міською лікарнею” ТМР  було взято ПЛР тест  у 56 осіб, з них лабораторно підтверджено 30 випадків захворювання на гостру коронавірусну хворобу COVID-19, 6 – сумнівних. Дітей хворих на коронавірусну хворобу – не має. У тяжкому стані – 3 особи, які госпіталізовані.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo