Додому » Оголошення

Архів категорій: Оголошення

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО, вона триватиме до 19 січня

Сьогодні, 5 січня 2021 року, розпочалася реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Зареєструватися можна до 19 січня включно на сайті Одеського регіонального  центру оцінювання якості освіти. (більше…)

ГРАФІК засідань постійних депутатських комісій

ГРАФІК засідань постійних депутатських комісій чергової п’ятої сесії Теплодарської міської ради (24.12.2020 року)  (більше…)

До уваги депутатів Теплодарської міської ради восьмго скликання!

Шановні депутати Теплодарської міської ради!

Запрошуємо Вас взяти участь у попередніх консультаціях з питань, винесених на розгляд за рекомендованим порядком денним пленарного  засідання  чергової другої сесії Теплодарської міської ради восьмого скликання, які відбудуться за участю міського голови Чуйко О.М. о 15.00 год. 30 листопада 2020 року в залі засідань Теплодарської міської ради

Пленарне засідання чергової другої сесії Теплодарської міської ради восьмого скликання

02.12.2020 року о 10.00 год. в залі засідань Теплодарськоі міськоі ради відбудеться  пленарне  засідання  чергової другої сесії Теплодарської міської ради восьмого скликання.

Рекомендований порядок денний: (більше…)

До уваги депутатів Теплодарської міської ради сьомого скликання!

Відповідно до розпорядження міського голови №329-Р від 13.11.2020 року пленарне  засідання  чергової сімдесят п’ятої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання, призначене на 24.11.2020 року скасовується.

Пленарне засідання чергової першої сесії восьмого скликання Теплодарської міської ради

16.11.2020 року о 10.00 год. відбудеться пленарне засідання чергової першої сесії восьмого скликання Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області відповідно до постанови Теплодарської міської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області №63 від 12.11.2020р. (більше…)

Чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

11 листопада  2020 року  о 09.00 год. в кабінеті міського голови  Жовніра М.В. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Рекомендований порядок денний: (більше…)

Конкурс на участь у Програмі стажування молоді

З метою надання можливості громадянам з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування, отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України щороку реалізується Програма стажування молоді. (більше…)

ОГОЛОШЕННЯ

29 жовтня 2020 року о 10.00 год. в кабінеті міського голови Жовніра М.В. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради (більше…)

УВАГА! Шановні, одержувачі будь-якої соціальної допомоги!

На виконання постанови КМУ від 22.07.2020 №641 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19»  та  рішення Державної комісії по питанню техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій ( з 26 жовтня 2020 року місто Теплодар віднесли до червоної зони) управління праці та соціального захисту населення мінімізує контакти працівників управління з одержувачами різних видів соціальної підтримки та повідомляє: (більше…)

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo