Додому » Привітання

Архів категорій: Привітання

Вітаємо з річницею!

Шановні Світлана Анатоліївна та колектив народного театру «СвеЧа»!

Теплодарська міська рада щиро вітає Вас із 15-річчям!

Народний театр «СвеЧа» – це справжня гордість та неповторне обличчя нашого міста.

Від усього серця бажаємо всім Вам здоров’я, натхнення, втілення найсміливіших творчих задумів, нових яскравих постановок, благополуччя, любові і визнання глядачів!

Хай сумлінне служіння мистецтву буде й надалі для вас джерелом високого натхнення і нових творчих досягнень!

Міський голова  Олександр Чуйко

Привітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Реалії сьогодення вимагають від нас щоденної напруженої роботи, направленої на підвищення добробуту мешканців територіальної громади.

Дякую Вам за любов до рідного міста, сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку нашого міста.

Бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам всіх рівнів міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра та достатку. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку міста Теплодар!

З повагою, міський голова Олександр Чуйко

 

З Днем Збройних Сил України

%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%bd%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%8f-1Дорогі захисники Вітчизни!

Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України. Бажаю здоров’я, щастя, благополуччя та родинного затишку.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

З повагою, міський голова Олександр Чуйко (більше…)

Привітання міського голови з нагоди Дня незалежності України

Шановні мешканці та гості міста Теплодар!

Напередодні великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України, прийміть найсердечніше вітання!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію нашої держави, започаткувавши нову епоху в житті нашого народу, закріпивши на законодавчому рівні демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи,  культурного піднесення та економічного зростання. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. Народ України святкує вже 29 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Щиро вітаю Вас із цим визначним святом! Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Від усієї душі зичу Вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Міський голова Михайло Жовнір

Шановні жителі нашого міста!

Запрошуємо Вас на урочисті збори з нагоди Дня Державного прапора України, які відбудуться 21 серпня 2020 року о 10.00,  біля будівлі Теплодарської міської ради.

 

 

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Управління освіти, культури  та спорту

виконавчого  комітету Теплодарської міської ради

День хрещення Київської Русі-України

День хрещення Київської Русі-України – державна пам’ятна дата, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі–України».

(більше…)

Привітання до дня бухгалтера

Сьогодні, 16 липня, всі бухгалтери та аудитори в Україні відзначають своє професійне свято – День бухгалтера. Саме цього дня у 1999 році Верховна Рада ухвалила закон “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”.

 

 

З днем бухгалтера вітаю,

Рівноваги вам бажаю,

Хай в кишенях буде густо,

В гаманцях також не пусто,

У роботі все окей,

За що повага від людей!

З привітаннями, міський голова Михайло Жовнір

День родини

 Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року 8 липня.

Родина являє собою організовану соціальну групу, а її представники пов’язані між собою не тільки спільністю побуту, але і взаємною моральною відповідальністю, а також соціальною необхідністю, яка зумовлює потребу суспільства в духовному і фізичному самовідтворенні, звідси, мабуть і пішов вираз: сім’я – осередок суспільства. Звичайно ж, сім’я належить до найважливіших суспільних та державних цінностей. Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім’ї могла протягом багатьох століть визначати загальний напрям еволюції основоположних макросоціальних систем.

Для дітей родина – це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови його психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Для дорослої людини вона є джерелом реалізації цілого ряду його потреб.

Шановні  мешканці нашого міста зі святом родини вас. Мира, злагоди,  благополуччя вам та вашим близьким. 

З повагою, міський голова Михайло Жовнір

Привітання міського голови з Днем Молоді!

Шановна молодь Теплодара!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем молоді!

Молодість – найпрекрасніший час в житті кожного.  Це неповторний та відповідальний час, коли людина вступає у самостійне життя, приймає свої перші важливі рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Молодість – фундамент для серйозного, складного життя. І сьогодні, головне побажання для молодих людей – побудувати життя так, як ви мріяли про це в дитинстві. А для цього у більшості з вас є все: талант, бажання працювати, міцні і ґрунтовні знання, креативність, прагнення йти вперед і перемагати. Саме молодість дає можливість проходити крізь неприступні перешкоди.

Бажаю вам  терпіння та сміливості у всіх вчинках!  Щоб дух ваш був сильний і, щоб втілювалися в життя всі заповітні мрії! Шукайте і знаходьте виходи з важких ситуацій, будьте еталоном справедливості для майбутніх поколінь! Здоров’я вам, щасливих днів, хай прекрасне відчуття молодості не покидає вас ніколи!

З повагою, міський голова Михайло Жовнір

Привітання міського голови з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей

                   Дорогі діти! Шановні батьки!

Діти — маленькі частинки великого щастя, диво, яке наповнює життя кожного дорослого непідробною радістю і теплотою.

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

У день Захисту Дітей бажаємо нашим маленьким теплодарцям міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, щоб кожна дитина була обдарована увагою, любов’ю і турботою, щоб часто лунав дзвінкий і щирий дитячий сміх! Бажаємо кожній дитині міцну сім’ю і все необхідне для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету і кожен з маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим. Бережіть малюків, захищайте,  любіть і балуйте!

Міський голова Михайло Жовнір

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo