Додому » Оголошення » ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Відповідно до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”  Теплодарська міська рада повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПП “НВО “АГРОБІОІНОВАТІКА” для отримання та врахування зауважень і пропозицій до  планової діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації,що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Повідомлення

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .


4 коментарі

 1. Здравствуйте, я как житель Теплодара хотела бы что бы вопрос о работе предприятия по производству пестицидов и других удобрений был вынесен на общественное обсуждение ! в сообщении написано , что может быть нанесен вред окружающей среде . Общественное обсуждение ( собрание жителей) необходимо провести на свежем воздухе ,дабы не нарушать карантин .

  • Громадське обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля
   Протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб- сайті уповноваженого органу громадськість має право надати уповноваженому органу, зазначеному у пункті 15 цього повідомлення, зауваження і пропозиції до планованої іяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.
   Надаючи такі зауваженні і пропозиції, вкажіть реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (зазначений на першій сторінці цього повідомлення). Це значно спростить процес реєстрації та розгляду Ваших зауважень і пропозицій.
   У разі отримання таких зауважень і пропозицій громадськості вони будуть розміщені в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля та передані суб’єкту господарювання (протягом трьох робочих днів з дня їх отримання). Особи, що надають зауваження і пропозиції, своїмпідписом засвідчують свою згоду на обробку їх персональних даних. Суб’єкт господарювання під час підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля зобов’язаний врахувати повністю, врахувати частково або обґрунтовано відхилити зауваження і пропозиції громадськості, надані у процесі громадського обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля. Детальна інформація про це включається до звіту з оцінки впливу на довкілля.
   Рішення про провадження планованої діяльності
   Відповідно до частини 3 статті 11 Закону України « Про оцінку впливу на довкілля» – висновок з оцінки впливу на довкілля, що видається Міндовкілля України.
   Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Департаменту екологічної оцінки та контролю, відділу оцінки впливу на довкілля. Поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополіта Василя Липківського, 35; тел./факс (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, електронна пошта:
   OVD@mepr.gov.ua; контактна особа – Тіщенкова Марина Олегівна, директор Департаменту.
   (найменування уповноваженого органу, поштова адреса, електронна адреса, номер телефону та контактна особа)

   • Я писала про ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ , а не про жалобы в Министерство окружающей среды . В документе написано что они должны быть проведены это законное право жителей – знать какое производство будет рядом .И нужен ли жителям Теплодара *ПП*НВО*Агробиоиноватика* , Учитывая то что производство пестицидов и других удобрений связано с вредными выбросами и оказывает негативное влияние на окружающую среду.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: