Home » Новини » «Шкіряний м’яч» у Теплодарі

«Шкіряний м’яч» у Теплодарі

В спортивному житті нашого міста відбулася значна подія – на міському футбольному полі проведено фінальні змагання обласної Спартакіади школярів серед міст і районів м.Одеси за програмою «Шкіряний м’яч». Першість виборювали вісім команд хлопчиків і дві дівчаток.

         Технічні результати. В матчі за золоті медалі зустрілися юні футболісти м.Южне і Малиновського району м.Одеси. Одесити перемогли – 4:1. В суперечці за бронзові медалі гравці Білгород-Дністровського мінімально переграли ровесників з Чорноморська – 2:1. Теплодарці посіли п’яте місце. Далі команди розташувалися так: Київський район м.Одеси, Біляївка, Приморський район м.Одеси.

         В грі дівчачих команд Біляївки і Малиновського району м.Одеси ігрова перевага перших була значною, але забити бодай хоча одного голу вони не спромоглися – 0:0. В серії пенальті виграли біляївці.    

        Оргкомітет змагань на чолі з заступником міського голови, начальником УОКС ВК ТМР Ковальовим О.М. висловлює щиру подяку всім, хто був причетний до організації і проведенню спортивного заходу на високому рівні.                                                                                          

                                                                                            А.Г.Баланюк, головний суддя.


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo