65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Премія Одеської обласної ради талановитій молоді

З метою морального заохочення та матеріальної підтримки обдарованої молоді регіону Одеська обласна рада починаючи з 2008 року  проводить конкурс   на присудження щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя. Премії присуджуються талановитій молоді, особливі досягнення якої сприяють утвердженню міжнародного авторитету та позитивного іміджу Одеського регіону та держави у цілому, розвитку суспільно-економічного життя області та країни. Премії присуджуються у 10-ти номінаціях на конкурсних засадах: «За творчі досягнення»; «За спортивні досягнення»; «За особисту мужність»; «За внесок у розвиток громадського руху»; «За активну журналістську діяльність»; «Золота надія Одещини»; «За наукові досягнення»; «За педагогічні досягнення»; «За внесок у сферу охорони здоров’я»; «За внесок у розвиток місцевого самоврядування». У кожній з номінацій Премії присуджуються за трьома призовими місцями: І місце – 10000 грн.; ІІ місце – 7000 грн.; ІІІ місце – 5000 грн.

Виплата премій здійснюється одноразово за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті Одеської області на виплату щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя, головним розпорядником яких є Одеська обласна рада.

Для  участі  у Конкурсі  виконавчим комітетом Теплодарської міської ради направлено два  клопотання та відповідний пакет документів щодо розгляду кандидатур на призначення Премії Одеської обласної ради талановитій молоді.

В результаті ретельної роботи журі відібрало найкращу молодь, яка охоплює найрізноманітніші сфери нашого життя та 27 листопада 2017 році за участю голови Одеської  обласної ради Анатолія Урбанського відбулось урочисте нагородження лауреатів щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя у 2017 році. 30 найкращих  були нагороджені  грамотами та грошовими преміями. …«Молодь Одещини талановита і невтомна. Дякую вам. Пишаюся вами. Впевнений, що ваші успіхи та досягнення стануть запорукою подальшого розвитку нашого регіону і України. Зі свого боку керівництво області, зокрема Одеська обласна рада, завжди готова надавати вам підтримку і усіляко сприяти вашому розвитку», ̶  підкреслив Анатолій Урбанський.

Приємно зазначити, що знову серед переможців є молодь  нашого міста. У номінації «ЗА ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ » посіла ІІ місце  Шабатура Євгенія, яка є ученицею  Теплодарської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Євгенія активно бере участь у  культмасових заходах школи, міста і за його межами, являється неодноразовим лауреатом та дипломантом міжнародних і обласних конкурсів та фестивалів, а саме за 4 останні роки (2014 рік – І місце Всеукраїнський фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Білий парус»; диплом лауреата ІІІ ступеня «Естрадний вокал, соло» у V відкритому дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі хореографії і вокального мистецтва «Яскрава країна» (м. Одеса); диплом І ступеня в номінації «Вокально-хореографічне мистецтво» ІХ міського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зоряна юність Одеси»; диплом  лауреата І ступеня в  обласному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Діти-Дітям»; 2015рік – лауреат І ступеню І Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Артсофи» (Одеса-Варна); лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю творчості «Golden Fest» (Департамент освіти і науки м. Одеса); Лауреат І ступеню, естрадний вокал Міжнародного фестивалю –конкурсу дітей та молоді «Звездные дети» (м.Одеса); лауреат ІІ ступеню першого міського фестивалю народної творчості «Душі народного життя» (м.Теплодар); диплом І ступеню регіонального фестивалю –конкурсу патріотичної пісні (м.Одеса).; 2016рік – лауреат ІІІ ступеню, естрадний вокал Міжнаціонального вокально-хореографічного фестивалю «На гребне волны» (м.Одеса), дипломант п’ятого вокального конкурсу «Пою о тебе. Одесса моя!»; 2017рік – диплом І ступеня у VІІІ відкритому дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі хореографії і вокального мистецтва «Яскрава країна» (м. Одеса); диплом лауреата І ступеню Міжнародного фестивалю творчості «ART FEST « SEA WAVE» (м.Одеса); диплом учасника юморини (м.Одеса).) Шабатура Євгенія за  високі  досягнення ввійшла  до книги «Майбутнє Одещини – талановиті діти»(2014р.) та була нагороджена поїздкою до Міжнародного дитячого центру  „Артек”.

Також, у номінації «ЗА ВНЕСОК У РОЗВИТОК ГРОМАДСЬКОГО РУХУ» посіла  ІІ місце Бурдюжа Анастасія, яка  з жовтня  2009 року зареєстрована як приватний підприємець та є головою громадської організації «НЕ ЗУПИНЯЙСЯ!». Основним завданням організації є міжнародне співробітництво в образотворчій сфері, популяризація міжнародних програм серед української молоді. Завдяки активній діяльності громадської організації «НЕ ЗУПИНЯЙСЯ!» 200 чоловік змогли прийняти участь в міжнародних проектах в Україні та за її межами. Анастасія  постійно підвищує свій навчальний та професійний  рівень, приймає участь як партнер, волонтер та координатор багатьох проектів. Вона є автором  проекту «Пляжу Быть!», який виграв грант і був фінансований програмою Британської Ради «Активні Громадяни» та реалізований в м. Теплодар (2017р.).  Бурдюжа Анастасія була організатором  міжнародних музикальних обмінів «Тумбалалайка» (м. Одеса серпень 2016р., м.Одеса., м.Теплодар вересень 2017р.), партнером французької асоціації «Балладе» щодо реалізації проекту по програмі Європейського Союзу «Єразмус +» (серпень2016р.) та багатьох інших. Сьогодні вона є студенткою університету м.Дебрецен, Угорщина. Навчання проходить по урядовій стипендіальній програмі «Stipendium Hingaricum», згідно з угодою між Міністерством закордонних справ Угорщини та Міністерством закордонних справ України.  

 Виконавчий комітет Теплодарської міської ради щиро вітає  Бурдюжу Анастасію та Шабатуру Євгенію  з перемогою. Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до своєї мети, бути завжди попереду. Нехай творчий потенціал та наполеглива праця допоможуть вам досягти омріяної мети. Творчих  успіхів та натхнення!

                                                Начальник відділу у справах сім’ї та молоді  А.В. Кисильова

   

 

 

Трекбэк з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб залишити коментар .