65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Про внесення пропозиції до Теплодарської міської ради щодо надання дозволу на переведення нежитлових приміщень в житлові та їх реконструкцію

У К Р А Ї Н А

 ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про внесення пропозиції

 до Теплодарської міської ради щодо

  надання дозволу на переведення

нежитлових приміщень в житлові

та їх реконструкцію

 

  Відповідно до ст. 31,ч.3 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Житлового кодексу України, розглянувши листи Головного Управління Національної поліції в Одеській області № 43/3462 від 25.04.2018р., Головного Управління Міграційної Служби в Україні, заяву Миргородського Сергія Миколайовича, завідувача Теплодарським міським сектором державної  міграційної служби України в Одеській області  виконавчий комітет Теплодарської  міської ради вирішив:

  1. Винести пропозицію до Теплодарської міської ради щодо переведення нежитлових приміщень, орієнтовною площею 245,43 м2, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Теплодар та розташовані у будівлі Комбінату побутового обслуговування на другому поверсі за адресою: 65490, Одеська область, м. Теплодар, вул. Комунальна, 3  у житлові  приміщення шляхом проведення реконструкції.
  2. Відділу архітектури та містобудування Теплодарської міської ради підготувати відповідний проект рішення на чергове засідання Теплодарської міської ради Одеській області:
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Панасюка О. Ю.

  

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

 до проекту рішення: Про внесення пропозиції до Теплодарської міської ради щодо   надання дозволу на переведення нежитлових приміщень в житлові та їх реконструкцію.

Відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету Теплодарської міської ради,ст.31, ч.3 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відділ архітектури та містобудування  виконавчого комітету Теплодарської  міської ради виносить на розгляд виконавчого комітету Теплодарської міської ради проект рішення «Про внесення пропозиції до Теплодарської міської ради щодо надання дозволу на переведення нежитлових приміщень в житлові

та їх реконструкцію».

  1. Обґрунтування необхідності прийняття акта.

В зв’язку з виниклою нагальною потребою у створені та  цілодобовому функціонуванні поліцейської станції в м. Теплодар,, проживанні працівників поліції на території громади, з метою негайного реагування на звернення мешканців міста, профілактиці правопорушень

  1. Загальна характеристика і основні положення проекту.

 Проект складається з законодавчого обґрунтування та  4-х  розділів.

Обґрунтування містить посилання на ст. 31, ч.3 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Житлового кодексу України,  Регламенту виконавчого комітету Теплодарської міської ради Одеської  області VII скликання, затвердженого рішенням виконавчого комітету Теплодарської міської ради від 19.07.2012р, №187/В-12

 

Розділ 1. Визначає  внесення пропозиції до Теплодарської міської ради щодо надання дозволу на переведення  нежитлових приміщень, орієнтовною площею- 245,43 м2 Комбінату побутового обслуговування за адресою: Одеська область, м. Теплодар, вул. Комунальна, 3 з нежитлового фонду в житловий та проведення їх реконструкції під житлові приміщення.

 

Розділ 2. Визначає обов’язок  начальника відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Теплодарської міської ради підготувати відповідне рішення на розгляд чергового засідання Теплодарської міської ради. .

 

Розділ 3. Визнає термін оприлюднення прийнятого рішення на офіційному сайті Теплодарської міської ради.

 

Розділ 4. Визначає на кого покладено контроль за виконанням даного рішення.

  1. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання.

Проект рішення визначає правові, організаційні засади функціонування та розвитку розбудови міста з урахуванням наявної містобудівної документації. Керуючись чинним законодавством України. На підставі звернення  гр. Миргородського С. М. проведена відповідна робота за результатами якої підготовлено даний проект рішення.

  1. Фінансово-економічне обґрунтування.

 Дане рішення не потребує фінансових витрат з міського бюджету.

  1. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття акт

Прийняття даного проекту дозволить перевести  вищезазначені приміщення з нежитлового фонду у житловий.

Перелік зацікавлених в отриманні даного рішення:

гр. Миргородський Сергій Миколайович.

 

Інформація, яку містить проект рішення «Про внесення пропозиції до Теплодарської міської ради щодо надання дозволу на переведення нежитлових приміщень в житлові та їх реконструкцію» не відноситься до конфіденційної та підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Теплодарської міської ради згідно чинного законодавства.

  1. Доповідач

Даний проект на засіданні виконавчого комітету доповідати буде  начальник відділу містобудування та архітектури – головной архітектор виконавчого комітету Теплодарської міської ради Богодіст О.В..