65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Безкоштовне навчання від Служби зайнятості – запорука успіху!

У 2017 році за направленням центру зайнятості навчались 27 безробітних, з яких найбільша кількість – 8 осіб за професією «Адміністратор ресторанно-готельного бізнесу». Стажування на робочому місці на замовлення роботодавця пройшли 8 безробітних осіб, які по завершенню були працевлаштовані. Інші пройшли навчання за професіями кухар, бухгалтер, оператор котельні, швачка, електрогазозварник та отримали свідоцтво державного зразку про присвоєний кваліфікаційний рівень.

На сьогодні найбільш актуальні вакансії серед роботодавців в м. Теплодар – продавець продовольчих товарів, вчитель математики і лікар-педіатр у ТЗОШ, офіціанти, кухар та касир.

Професії гуманітарного профілю затребувані менше, гуманітаріям сьогодні складно знайти роботу. Тому у 2017 році за напрямком «переробна промисловість» були працевлаштовані 10 осіб, а найбільша кількість – в галузі оптової та роздрібної торгівлі.

Наразі, безробітні особи можуть отримати нову професію за рахунок коштів фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття в Одеському центрі професійно-технічної освіти та ще в десяти таких центрах по Україні. Під час навчання безробітним надається місце в гуртожитку або компенсація проїзду до місця навчання.

Набір на навчання в ОЦПТО проходить протягом року, групи формуються згідно графіку та термінів навчання. Отже, ви можете приступити до навчання не тільки 1 вересня, а й протягом усього року.

На базі ОЦПТО шукачі роботи можуть не тільки отримати нову професію, а й підвищити свій кваліфікаційний рівень за вже отриманою.

Шановні шукачі роботи, а також молодь! Запрошуємо Вас до Міського центру зайнятості м. Теплодар за новими можливостями!

 

 

 

Директор МЦЗ м. Теплодар                                                             О.В. Мозговий