Home » 30 сесія VII скликання 2017 року

30 сесія VII скликання 2017 року

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0804 га гр. Гольцову С.В., який є членом СТ „Світанок”

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0046 га гр. Дузінкевичу В.В., який є членом ГБК „Лада”

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025 га гр. Залецькій Г.А., яка є членом ГО ОГЕКГ ГБК „Пікап”

Про надання дозволу гр. Капінусу П.О., який є членом СК «Енергетик» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0760 га у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0574 га гр. Квакухіну В.М., який є членом СТ „Радуга”

Про передачу в оренду ФОП Мушинському О.Ю земельної ділянки, загальною площею 0,0127 га за адресою: вул. Комунальна, 1-А, м. Теплодар, Одеська обл.

Про надання дозволу гр. Номировському А.Г., який є членом СК «Ветеран» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0606га у власність

Про надання дозволу СТ «Світанок» на поділ земельної ділянки, що розташована за адресою: Одеська область, м. Теплодар, у межах між вул. Будівельників-автодорога –СТ «Радуга»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0597 га гр. Семак Г.А., яка є членом СК „Енергетик”

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0031 га гр. Соборовій Л.Б., яка є членом АГК „Металист”

Про надання дозволу гр. Соломону Д.М., який є членом ГО ОГЕКГ ГБК „Пікап” на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0026 га у власність

Про надання дозволу гр. Стрателюку Д.А., який є членом АГК „Металист” на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0026 га у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0620 га гр. Судакову Д.М., який є членом СТ „Світанок”

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0600 га гр. Чернейко А.І., яка є членом СК „Енергетик”

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo