Home » Новини » Чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

10 січня 2019 року о 10.00 в кабінеті міського голови відбулось чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради. На розгляд засідання виконавчого комітету за порядком денним винесено дев’ятнадцять питань.  

Першими питаннями, які були винесені на розгляд виконавчого комітету були проекти рішень по встановленню тарифу на послуги вивезення та захоронення побутових відходів для населення будинків ОСББ, ЖБК, профліцея (гуртожиток), бюджетних установ, інших споживачів м.Теплодар. Доповідав перший заступник міського голови Панасюк Олег Юрійович. Підвищення тарифів на дані види послуг обумовлено підвищенням мінімальної заробітної плати та підвищенням вартості палива.

Наступними питаннями, винесеними на затвердження членами виконавчого комітету, були звіти про роботу за 2018 рік відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міста, юридичного відділу, управління праці та соціального захисту населення міста, відділу діловодства, контролю і оргроботи, архівного відділу, відділу архітектури та містобудування, служби у справах дітей виконавчого комітету Теплодарської міської ради.

Також були винесені на затвердження списки громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов станом на 01 січня 2019 року, списки учасників бойових дій, інвалідів війни з числа учасників бойових дій, які мешкають у місті Теплодар та потребують поліпшення житлових умов та питання з присвоєння адрес  об’єктам нерухомості за зверненнями громадян.

Всі рішення були підтримані та прийняті членами виконавчого комітету Теплодарської міської ради.


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo