Home » Оголошення » ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ 21 ЛИПНЯ 2019 РОКУ

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ 21 ЛИПНЯ 2019 РОКУ

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 140  Одеська область м. Біляївка

ПОСТАНОВА

“05” липня 2019 року         23 годин 59 хвилин            № 29

Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу      № 140 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року 

             Розглянувши подання політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання: ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”,  Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу № 140, кандидатури від яких до складу зазначених комісій включаються обов’язково, а також подання політичних партій – суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у народні депутати України від яких було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, подання кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 140, відповідно до частин першої-четвертої, сьомої статті 26, частин першої-одинадцятої, п’ятнадцятої статті 28, пункту 5 частини другої статті 31, частини п’ятої статті 35, частини третьої статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України», окружна виборча комісія постановляє:

  1. Утворити дільничні виборчі комісії з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу № 140 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року згідно з додатком.
  2. Оприлюднити цю постанову на сайті https://sites.google.com/site/ovk140bel з додатком у термін, встановлений частиною п’ятнадцятою статті 28 Закону України «Про вибори народних депутатів України».
  3. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних документів в окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 140 та надіслати до Центральної виборчої комісії у строки, встановлені частиною п’ятою статті 35 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

 

Голова ОВК № 140                          ________________                           Бузаджи В.А.

 

Секретар ОВК № 140                      ________________                           Іваній Є.Г.

МП


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo