65490, м.Теплодар, вул.Піонерна 7, тел.: (048) 783-10-27, e-mail: ispolkom@trada.gov.ua, teplodar-city@trada.gov.ua

Нарада по проходженню опалювального сезону та підготовки до наступного

15 березня о 10.00 год відбулась традиційна робоча нарада з приводу проходження опалювального сезону та підготовки до наступного. Нарада проходила під головуванням міського голови Жовніра Михайла Васильовича. В нараді приймали участь: перший заступник міського голови Панасюк Олег Юрійович, директор КП «Одеська ТЕЦ-2» Черевко Ніла Борисівна, головний інженер КП «Одеська ТЕЦ-2», директор МКП «Теплодарводоканал» Калашніков Сергій Володимирович, директор ТОВ ЖЕБП «Наше місто» Сурженко Андрій Ілліч, секретар міської ради Бігунов Михайло Михайлович, депутат Теплодарської міської ради Некрасов Юрій Петрович.

«За 14 днів березня 2019 року КП «Одеська ТЕЦ-2» використала природного газу на суму 2,5 млн. грн. Станом на 14.03.2019 р. заборгованість населення становить 10 млн. 975 тис.грн., заборгованість держави перед підприємством по пільгам і субсидіям становить 1,263 млн.грн. »,- традиційні показники повідомив присутнім Панасюк Олег Юрійович.   Загальний борг перед підприємством складає 13 млн. 316 тис.грн.  Поряд з цим, борг МКП «Одеська ТЕЦ-2» перед НАК «Нафтогаз» складає 17млн. 61 тис.грн. (за поточний опалювальний період), загальна кредиторська заборгованість МКП «Одеська ТЕЦ-2» складає близько 31 млн. грн., в т.ч. 10 млн. грн. за минулі опалювальні сезони.

Черевко Ніла Борисівна повідомила, що котельна працює в штатному режимі але за дробним графіком. Дата закінчення опалювального сезону була прийнята на засіданні виконавчого комітету Теплодарської міської ради, яке відбулось 14 березня 2019року, після тривалих міркувань та обговорень вирішили припинити постачання тепла в місто 19 березня, за умови встановлення середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8°С протягом трьох діб підряд. Дане рішення було також зумовлене отриманим листом від ПАТ «Одесагаз» з вимогою провести відключення від газу, оскільки існує заборгованість за вже спожитий газ у розмірі 321 тис.грн.

Олег Юрійович зауважив про необхідність чітко дотримуватись плану заходів підготовки до наступного опалювального сезону і дуже виважено проводити розподіл коштів на ці заходи.

Важливим кроком в підготовці до наступних опалювальних сезонів стало також закінчення проекту по газифікації. «Проект закінчений і переданий на експертизу, після її проведення всі зусилля будуть сконцентровані на пошуку джерел фінансування», – повідомив Олег Юрійович.

Спільними зусиллями мешканців міста та ТОВ ЖЕБП «Наше місто» проводиться утеплення теплових мереж в підвальних приміщеннях, на сьогоднішній день, утеплені мережі в підвалах 12 будинків та робота в цьому напрямку триває.

Трекбэк з Вашого сайту.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб залишити коментар .