Home » Новини » Інклюзивне навчання для дітей з особливими освітніми потребами

Інклюзивне навчання для дітей з особливими освітніми потребами

У зв’язку з запровадженням інклюзивного навчання в Теплодарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відділом освіти УОКС, а саме начальником відділу освіти Компанієць О.І. постійно ведеться перевірка стану інклюзивної освіти а створення умов для дітей з особливими освітніми потребами, застосування особистісно орієнтованих методів навчання та  урахування індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності учнів.

В школі постійно проводиться інформаційно-просвітницька робота серед батьків щодо формування у їхніх дітей толерантного ставлення до дітей з особливими освітніми потребами.

         Ресурсна кімната Теплодарської ЗОШ була відкрита у вересні 2017 року. Вона має два приміщення(1-19 кВ.м; 2-10 кВ.м). Перше приміщення обладнане для індивідуальних занять  дітей з особливими освітніми потребами та роботи їх у малих групах. У дітей є індивідуальні набори для занять з малювання, ручної праці, ігор для логічного мислення, організований простір медіа теки.

Також, ця кімната використовується для індивідуальних занять дітей з логопедом та практичним психологом (за графіком). Кімната обладнана партами зі стільцями, шафою, яка відокремлює простір кімнати, що поліпшує умови занять дітей. Для роботи вчителів та спеціалістів є ноутбук, ксерокс.

Друга кімната обладнана і використовується, як кімната психологічного розвантаження. Тут є м’який мат, два крісла-мішки «груша», балансир, масажні та сенсорні м’ячі, планшет з підсвіткою для пісочної анімації, розвитку ігрової діяльності, формування соціальної поведінки.

Кімнату використовують, як додатковий  інструмент, який спрямований на зміцнення психічного й фізичного здоров’я дитини.

Педагоги з інклюзивного навчання постійно працюють над  вдосконаленням навчання дітей з особливиими освітніми потребами.

Відділ освіти УОКС

 


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo