Home » Новини » БОКСЕРИ – ЧЕМПІОНИ ОДЕЩИНИ

БОКСЕРИ – ЧЕМПІОНИ ОДЕЩИНИ

Перед самим Новим роком  успішно завершили останні у 2018 році  змагання учні відділення таїландського боксу Теплодарської дитячо-юнацької спортивної школи. Вихованці тренера-викладача Олександра Анатолійовича Алексійчука змагались у Відкритому чемпіонаті Одеської області з КІКБОКСИНГУ версії «WAKO» у розділі ЛОУ-КІК. Серед учасників були юні спортсмени з півдня України і Молдови.

      В усіх трьох поєдинках не мали собі рівних Валерія Прутян, Андрій Кравченко і Нікіта Кравченко – вони чемпіони Одещини! Теплодарці нагороджені Кубками і золотими медалями. Молодці! У вирішальних двобоях не пощастило, і стали срібними призерами Ілля Швець, Михайло Чабан і Ростислав Вітальєв. Бронзова медаль у Владислава Михайліченка. Разом з учнями нагороду отримав і тренер-викладач ТДЮСШ О.А.Алексійчук – це Подяка від Федерації кікбоксингу Одеської області за результативну тренерську діяльність, високу підготовку спортсменів та активну участь у розвитку кікбоксингу області. Наші вітання!

       За перший рік навчально-тренувальних занять  учні відділення таїландського боксу також приймали участь в усіх змаганнях, що проводились у м.Одесі. Найкраще виступала Валерія Прутян – у неї три золоті медалі. А серед хлопчиків два перших місця у Михайла Чабана. Загалом юні боксери завоювали 24 нагороди, із них 10 золотих, 11 срібних і 3 бронзових медалей. Усі ці учні здобули право на ще одну нагороду – Кубок міського голови.

        Щиро вітаємо тренера-викладача О.А.Алексійчука і його вихованців з високими спортивними результатами!                                                                           

                                                                                            А.Г.Баланюк, директор ТДЮСШ


Leave a comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo