Санаторно-курортне лікування пільгової категорії осіб

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Теплодарської міської ради Одеської області інформує про проведену роботу по організації санаторно-курортного лікування  пільгової категорії осіб.

У 2019 році урядом встановлено  розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку   за надання послуг із санаторно-курортного лікування деяким пільговим категоріям громадян, (більше…)

Національний конкурс «Благодійна Україна – 2019» для благодійників та волонтерів

У жовтні 2019 року оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року. (більше…)

«16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в м.Теплодар дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Основними завданнями акції є: (більше…)

Чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

12 грудня   2019 року о 10.00 год. в кабінеті міського голови Жовніра М.В. відбудеться  чергове засідання виконавчого комітету Теплодарської міської ради

Рекомендований порядок денний: (більше…)

Оголошення

Шановні жителі та гості нашого міста!

         Запрошуємо Вас взяти участь у заході, присвяченому  Дню вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС, який відбудеться 13 грудня 2019 року об 11.00 у приміщенні Теплодарського міського Будинку культури.

Пленарне засідання чергової шістдесят першої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання

23 грудня  2019  року о 14.00 годині  в залі засідання  міської ради відбудеться  пленарне  засідання  чергової  шістдесят першої сесії Теплодарської міської ради сьомого скликання

Рекомендований порядок денний:

1) Про бюджет міста Теплодар  на 2020 рік. (№686-ПРР від 26.11.2019р.)

2) Про затвердження Прогнозу бюджету міста Теплодар  на 2020-2021 роки. (№687-ПРР від 26.11.2019р.) (більше…)

Вітання з Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов прошивання своїх мешканців.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого міста.

Міський голова Михайло Жовнір

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo