про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту нерухомості

Нежитлове приміщення «Службово побутовий корпус СЕМВ» площею 799.8 кв.м за адресою: м. Теплодар, Промзона, вул.Хімічна 64;

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для приватизації.

Замовник робіт з оцінки об’єкта – Управління житлово-комунального господарства, землевпорядкування та майна Теплодарської міської ради.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075 (у редакції наказу Фонду державного майна від 16.01.2018 № 47), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 №198/31650 зі змінами (далі Положення).

До участі в конкурсі по оцінці об’єктів допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі». Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 3 років за напрямом 1.«Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізаціями в межах цього напряму 1.1.«Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 3 – 5 до Положення формами.

Подібними об’єктами до об’єкту оцінки є відокремлені будівлі.

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії разом із супровідним листом.

Конкурсна пропозиція претендента на об’єкт подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву.

Місце знаходження комісії та робочої групи: Одеська обл., м. Теплодар, вул. Піонерна, 7, – 2й поверх, кабінет 35.

Кінцевий термін подання документів: 01 травня 2023 року.

Кінцевий термін подання конкурсної пропозиції: до 10.00 год. 03 травня 2023 року.

Відповідальна особа за подання інформації: Ігор ХАРЛАМОВ

Конкурс відбудеться 3 травня 2023 року в 14.00, за адресою: Одеська обл., м. Теплодар, вул. Піонерна, 7,  2й поверх, Актова зала.,

Телефон для довідок: 705 34 72.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.