28 березня 2023 року, о 10:00 під головуванням міського голови Олександра Чуйка відбулося пленарне засідання чергової тридцятої сесії Теплодарської міської ради восьмого скликання.

У засіданні зареєструвалося 14 депутатів із 22 обраних, також серед присутніх були керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради.

Перед розглядом питань порядку денного, які попередньо були опрацьовані відповідними постійними комісіями, депутати обрали лічильну комісію в складі
трьох чоловік і приступили до роботи.

Під час засідання депутатський корпус розглянув та підтримав зміни і доповнення до раніше прийнятого рішення про бюджет Теплодарської громади на 2023р.

Підтримали вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація об’єднаних територіальних громад”.

Приділили увагу питанням та внесли ряд змін до переліку об’єктів незавершеного будівництва та основних фондів, які підлягають приватизації; програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Теплодарської громади на 2021-2025 роки.

Підтримали питання про проведення інвентаризації земель та відведення земельних ділянок у користування.

З проектами рішень, які були винесені на розгляд пленарного засідання, а також з результатами поіменного голосування окремо по кожному рішенню можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Теплодарської міської ради.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.