До уваги суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі продуктами харчування!

На адресу виконавчого комітету Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області надійшов лист від Одеської районної державної адміністрації про те, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло повідомлення  Державної продовольчо-ветеринарної служби Литовської Республіки від 31.01.2023 № 6-(1.20)-232 про надходження небезпечного харчового продукту (заморожені суміші морепродуктів) на територію України, який не відповідає законодавству Європейського Союзу в частині перевищення допустимого рівня кадмію, експортер – UAB «VPA Logistics» Lithuania, одержувач ТОВ «ВІЧУНАЙ-УКРАЇНА» («VICIUNAI-UKRAINA» LTD. Ul.Solomianska 3, office 6, Kyiv 03110).

На підставі вищезазначеного виконавчий комітет Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області просить вас бути уважними при здійсненні господарської діяльності та недопущення обігу непридатних і небезпечних  продуктів харчування, а  у разі наявності  – здійснити заходи щодо  вилучення (відкликання) вказаного невідповідного харчового продукту з обігу та проінформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області ( вул. 7-ма Пересипська,6 м.Одеса, тел.. 716-13-01, gu@odesa.consumer.gov.ua.)

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.