До уваги субєктів господарської діяльності, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі продуктами харчування

 На адресу виконавчого комітету Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області надійшов лист від Одеської державної адміністрації про те, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення від 26 січня 2023 року стосовно виявлення занадто високого вмісту барвника Е 124 (Понсо 4 R) в концентрованому напої, що експортувався з Франції (виробник: GEORGES MONIN. France) до України ( одержувач: ТзОВ «ПРОБАР», провулок індустріальний,23, м.Київ).

Харчова добавка Е 124 може завдати істотної шкоди здоров’ю людини. При надмірному вживанні викликає тяжкі алергічні реакції, астматичні прояви, висипання на шкірних покривах, анафілактичний шок, у дітей – збудження нервової системи, агресію, значне зниження концентрації уваги.

На підставі вищезазначеного виконавчий комітет Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області просить вас бути уважними при здійсненні господарської діяльності та недопущення обігу непридатних і небезпечних  продуктів харчування, а  у разі наявності  – здійснити заходи щодо  вилучення (відкликання) вказаного невідповідного харчового продукту з обігу та проінформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області ( вул. 7-ма Пересипська,6 м.Одеса, тел.. 716-13-01, gu@odesa.consumer.gov.ua.)

 

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.