Додому » Оголошення » Санаторно-курортне лікування

Санаторно-курортне лікування

Забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю.

Право на забезпечення безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів мають особи з інвалідністю загального захворювання та особи з інвалідністю з дитинства. Путівки видаються, відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, в порядку черговості.

Особи з інвалідністю із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) забезпечуються путівками:

– І та ІІ груп – до санаторіїв спинального профілю з лікуванням строком на 35 днів (відповідно до медичних рекомендацій) у порядку черговості;

– ІІІ групи – до санаторіїв неврологічного профілю строком на18-21 день (відповідно до медичних рекомендацій) у порядку черговості.

Особи, інвалідність яких пов’язана з нещасними випадком на виробництві або професійним захворюванням, що потребують лікування супутніх захворювань забезпечуються путівками на санаторно-курортне лікування в порядку черговості.

Путівками без лікування (крім санаторіїв, що належать до сфери управління Мінпраці) забезпечуються особи, що супроводжують осіб з інвалідністю 1 групи, яким за висновком лікувально-профілактичного закладу необхідна постійна стороння допомога.

Для одержання путівки особи, повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а для внутрішньо переміщених осіб – за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Виплата грошової компенсації за невикористане санаторно-курортне лікування

Грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки виплачується особам  з інвалідністю, якщо вони протягом трьох календарних років не одержували безоплатної путівки до санаторно-курортного закладу.

Виплата грошової компенсації замість путівки проводиться на підставі медичних рекомендацій відповідно до законодавства – медична довідка формою 0-70/о, що визначає право осіб з інвалідністю на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням, яка повинна бути дійсна на момент проведення виплати зазначеної компенсації.

         Підставою для виплати грошової компенсації за путівку є такі документи:

  • Заява інваліда про виплату грошової компенсації;
  • Медична довідка за формою 070/0 щодо необхідності забезпечення санаторно-курортним лікуванням;
  • Посвідчення/ довідка МСЕК особи з інвалідністю, що підтверджує належність до даної категорії.

        Право на відповідну компенсацію настає з дня звернення із заявою про її виплату один раз на три календарних роки.

За додатковою інформацією   звертатися  до  управління праці та соціального захисту населення  виконавчого комітету Теплодарської міської ради  за телефоном 783 10 13.

 

                                                                  Управління праці та соціального захисту населення 

                                                                      виконавчого комітету Теплодарської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .


Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: