Додому » Новини » 100 нових днів Уряду в напрямку інтеграції України до ЄС і НАТО

100 нових днів Уряду в напрямку інтеграції України до ЄС і НАТО

Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції публічно відзвітував про 100 нових днів Уряду в напрямку інтеграції України до ЄС і НАТО, зокрема:

 Оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Угода про асоціацію ЄС і України — потужний інструмент трансформації України та поглиблення євроінтеграційних процесів. Угода створює основу для поступової інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС.

А відповідно до положень Угоди про асоціацію уже наступного року Україна може розпочати процес оновлення Угоди та всебічний огляд її досягнень. Бо чимало змін відбулося і в праві ЄС, і структура української економіки змінилася з 2010 року, коли формувалися положення Угоди.

Розпочали відповідні діалоги з бізнесом, тому що переговорна позиція Уряду України має базуватися на очікуваннях та потребах національного виробника. Крім цього, створили Комісію для координації виконання Угоди про асоціацію з ЄС під головуванням Прем’єр-міністра Денис Шмигаль.

 Саміт “Україна-ЄС” у жовтні 2020 року

Українська сторона розраховує, що учасники Саміту не тільки підіб’ють підсумки співпраці за останні роки, а й сформують амбітні плани на майбутнє, зокрема щодо підписання низки важливих угод, спрямованих на поглиблення європейської інтеграції країни.

Уже є низка взаємовигідних ініціатив, які зроблять Україну та ЄС ще ближчими, зокрема: пропозиції щодо інтеграції в єдиний цифровий ринок, прийняття України в мережу регуляторів електричної енергії, участі у Європейському зеленому курсі та посилення транскордонної співпраці. Європейська інтеграція

●   Уряд України напрацював та офіційно передав Єврокомісії пропозиції для створення спільної з ЄС Дорожньої карти щодо участі України у Європейському зеленому курсі, який вплине  на торгівлю з усіма країнами, що мають угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

Детальніше: https://www.facebook.com/UA.EU.NATO/posts/3352067158241214

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .


Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: