На головну » Новини » ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ ТЕПЛОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ ТЕПЛОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Список  зареєстрованих кандидатів у депутати

 Теплодарської міської ради

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Висування

Виборчий округ № 1

1

Абдуллаєв Ігор Сейранович

самовисування

2

Бігунов Михайло Михайлович

самовисування

3

Брязгін Володимир Валерійович

ПП «ОПЗЖ»

4

Васильєва Катерина Іванівна

ПП «Сила і Честь»

5

Власова Анна Павлівна

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

6

Герасютенко Ян Миколайович

ПП «Сила і Честь»

7

Гладуш Володимир Андрійович

ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

8

Дозорцева Марія Віталіївна

ПП «Слуга народу»

9

Ісламов Малік Махмутович

ПП «Слуга народу»

10

Кравець Марина Юріївна

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

11

Ободовський Іван Сергійович

ПП «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ»

12

Підлужняк Сергій Васильович

самовисування

13

Рогачко Микола Миколайович

самовисування

14

Стойков Денис Іванович

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

15

Ульянова Ірина Федорівна

ПП «Слуга народу»

16

 Хоменко Олексій Сергійович

самовисування

17

Шевченко Олександр Сергійович

самовисування

Виборчий округ №2

1

Акімова Олена Василівна

ПП «Сила і Честь»

2

Алексійчук  Олександр Анатолійович

самовисування

3

Басін Віктор Михайлович

ПП «Сила і Честь»

4

Герасютенко Микола Іванович

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

5

Григорук Тетяна Леонідівна

ПП «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ»

6

Єлісоветський Євген  Дмитрович

ПП «Слуга народу»

7

Ізюменко Тетяна Вікторівна

самовисування

8

Кирил Валентина Борисівна

самовисування

9

Костенко Ганна Сергіївна

самовисування

10

Меліхов Юрій Євдокимович

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

11

Одарич  Світлана Петрівна

ПП «Слуга народу»

12

Одарич Петро Петрович

самовисування

13

Пирогов Микола Миколайович

ПП «ОПЗЖ»

Виборчий округ №3

1

Бабенко Галина Василівна

самовисування

2

Заворотнюк Ігор Ігорович

самовисування

3

Кислицин Олег Володимирович

самовисування

4

Кізілова Світлана Володимирівна

ПП «Сила і Честь»

5

Костюкович Оксана Миколаївна

ПП «Сила і Честь»

6

Левківський Василь Петрович

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

7

Пирогов Юрій Миколайович

ПП «ОПЗЖ»

8

Тарішнева Наталія Олександрівна

ПП «Слуга народу»

9

Цельник Людмила Борисівна

ПП «Слуга народу»

10

Черкашина Тетяна Михайлівна

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

11

Шевченко Євгенія Олександрівна

самовисування

Виборчий округ №4

1

Андреєв В’ячеслав Анатолійович

ПП «ОПЗЖ»

2

Андрєєв Олексій Григорійович

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

3

Герасютенко Ірина Миколаївна

ПП «Сила і Честь»

4

Горошко Тетяна Михайлівна

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

5

Доценко Андрій Володимирович

самовисування

6

Жірносенко Олександр Вячеславович

самовисування

7

Клюєв Георгій Георгійович

ПП «Сила і Честь»

8

Кольцов Дмитро Вікторович

ПП «Слуга народу»

9

Короткий Валерій  Володимирович

самовисування

10

Павлюк Володимир Михайлович

ПП «Слуга народу»

11

Пасічник Юрій Васильович

самовисування

12

Перехрест Андрій Олександрович

самовисування

13

Станкова Ярослава Миколаївна

ПП «Слуга народу»

14

Станьков Сергій Олександрович

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

15

Ступаєнко  Олексій Сергійович

самовисування

16

Танасюк Юлія Іванівна

ПП «Сила і Честь»

Виборчий округ №5

1

Белюга Ірина Русланівна

ПП «Слуга народу»

2

Гулько Ольга Василівна

ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

3

Гучкова Антоніна Анатоліївна

самовисування

4

Іванов Дмитро Борисович

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

5

Кізіль Сергій Дмитрович

ПП «Слуга народу»

6

Малярчук Євгеній Анатолійович

самовисування

7

Нягу Руслана Володимирівна

самовисування

8

Панасюк Олег Юрійович

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

9

Підмазко Світлана Петрівна

самовисування

10

Северенчук Світлана Олександрівна

самовисування

11

Целищев Микола Іванович

ПП «Сила і Честь»

12

Шостаковський Максим Володимирович

ПП «Сила і Честь»

13

Шостаковський Олександр Володимирович

самовисування

Виборчий округ №6

1

Андреєва Катерина Тарасівна

самовисування

2

Антоненко Павло Іванович

самовисування

3

Гілка Олександр Іванович

ПП «Слуга народу»

4

Горєлова Віра Андріївна

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

5

Ірха Петро Богданович

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

6

Куций Ігор Петрович

ПП «Сила і Честь»

7

Лаврінов Андрій Миколайович

ПП «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ»

8

Махорін Валерій Миколайович

ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

9

Новікова Катерина Григорівна

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

10

Полякова Марина Миколаївна

ПП «Слуга народу»

11

Риженко Сергій Анатолійович

самовисування

12

Самочорна Наталія Сергіївна

ПП «ОПЗЖ»

13

Сівакова Марія Анатоліївна

самовисування

14

Чофу Тетяна Миколаївна

самовисування

15

Шарандак Андрій Андрійович

ПП «Сила і Честь»

Виборчий округ №7

1

Бойко Анатолій Андрійович

ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

2

Войтик Микола Олександрович

самовисування

3

Волкова Тетяна Олександрівна

самовисування

4

Дарієнко Катерина Іванівна

ПП «Слуга народу»

5

Задерновський Анатолій Петрович

ПП «Сила і Честь»

6

Задорожна Олена Володимирівна

самовисування

7

Кравцов Косимжон Турдалійович

самовисування

8

Маяченко Сергій Миколайович

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

9

Продаєвич Андрій Валентинович

ПП «Сила і Честь»

10

Саксонова Вікторія Вікторівна

самовисування

11

Саржевська Мар’яна  Володимирівна

ПП «ОПЗЖ»

12

Слободянюк Валерій Вікторович

самовисування

13

Соловйов Олексій Васильович

самовисування

14

Сурженко Андрій Ілліч

ПП «Слуга народу»

15

Фаріон Інна Олександрівна

самовисування

16

Шутов Богдан Миколайович

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

Виборчий округ №8

1

Ашихміна Ірина Валеріївна

самовисування

2

Гавриленко Антон Володимирович

самовисування

3

Гордова Наталя Володимирівна

ПП «Слуга народу»

4

Грещук Любов Степанівна

ПП «Слуга народу»

5

Заболотний Олександр Іванович

самовисування

6

Іванова Марія Михайлівна

ПП «ОПЗЖ»

7

Ільїн Ілля Сергійович

самовисування

8

Крилов Олексій Валерійович

самовисування

9

Левківська Тетяна Ярославівна

самовисування

10

Мещеряков Мирослав Іванович

самовисування

11

Онуф’рєв  Вадим Іванович

самовисування

12

Савенко Людмила Анатоліївна

ПП «Сила і Честь»

13

Стадник Микола Вячеславович

ПП «Сила і Честь»

14

Тихонова Марина Анатоліївна

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

15

Ципун Артем Михайлович

самовисування

16

Шамановська Альона Олександрівна

ВО «БАТЬКІВЩИНА»

17

Юван Світлана Валентинівна

ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Список  зареєстрованих кандидатів на посаду міського голови

міста Теплодар

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

1.

Абдуллаєв Ігор Сейранович – самовисування

2.

Бурлачук Сергій Петрович – самовисування

3.

Дашковський Сергій Станіславович – ПП «За майбутнє»

4.

Доценко Андрій Володимирович – самовисування

5.

Жірносенко Олександр Вячеславович – самовисування

6

Жовнір Михайло Васильович – ПП «Слуга народу»

7.

Костенко Ганна Сергіївна ­– самовисування

8.

Костроміна Алла Вікторівна – самовисування

9.

Печерський Михайло Юрійович – ПП «ОПЗЖ»

10.

Покровський Михайло Ілліч – самовисування

11.

Чуйко Олександр Миколайович – самовисування

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .


Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: