16-17 лютого в Одесі відбувся щорічний Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті І.Г.Толмачова, при рекордній кількості учасників – 365! – із 36 команд України і Молдови. За таких умов змагання проводилось за олімпійською системою: програв – вибув.

Борці Одещини вибороли 20 медалей (5 золотих, 5 срібних і 10 бронзових). У активі учнів відділення греко-римської боротьби Теплодарської дитячо-юнацької спортивної школи теж є призові місця. Наша спортивна надія Кирило Угрік (вагова категорія 48кг) після 4-х звитяг над грізними суперниками боровся у фіналі із старшим на три роки одеситом, призером чемпіонату України. У Кирила – срібна медаль, але, як кажуть, із золотим відтінком. Свою колекцію спортивних здобутків поповнив і Олексій Дімітров (вагова категорія 34кг) – він завоював бронзову медаль.

Щиро вітаємо тренера-викладача В.А.Гладуша і його вихованців з високими спортивними результатами!