Додому » Конкурси

Архів категорій: Конкурси

Футбол-гра командна…

06 травня 2021 року  у м.Теплодар під патронатом міського голови Олександра Чуйка  пройшли фінальні змагання обласної Спартакіади учнів  закладів загальної середньої освіти 2020-2021 н.р. у програмі «Шкіряний м’яч» серед  команд (юнаки  2008-2009 р.н., дівчата без урахування віку). (більше…)

Конкурс на заміщення вакантної посади

Виконавчий комітет  Теплодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

– Головний архітектор           

Вимоги до кандидатів на посаду головного архітектора: (більше…)

Конкурс на заміщення вакантної посади

Оголошення про проведення конкурсу на посаду керівника Теплодарської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області (більше…)

Конкурс «Жінок оспівую красу»

Кожного року в «День жінки» – мами, бабусі, сестри, коханої, дружини, нареченої ми освічуємося їм у тому, що ми їх любимо, цінуємо і розуміємо, що саме жінка є початком життя.

Цього року, через проблеми з карантинними заходами, зробити це публічно і на належному рівні буде складно. Виправити ці проблеми покликаний Всеукраїнський мистецький конкурс «Жінок оспівую красу». (більше…)

Конкурс на заміщення вакантних посад

Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад в виробничо – технічний відділ

 – Начальник виробничо – технічного відділу

    Головний спеціаліст по інвестиціям

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду Начальника виробничо-технічного: (більше…)

Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича

  Головною метою конкурсу є утвердження історичної пам’яті українського народу,  його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів.

 Конкурс проводиться у п’яти номінаціях і охоплює як літературні, документально-публіцистичні твори, так і наукові   дослідження національно-визвольної боротьби українського народу. (більше…)

ПРЕМІЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ за особливі досягнення молоді у розбудові України

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом календарного року, що передує її присудженню. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. (більше…)

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно розпорядження міського голови від 09.02.2005року №27-Р засновано Премію міського голови за вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя. Премія міського голови  присуджується молоді (14-35років) за вагомі досягнення, зокрема, у промисловості, охороні здоров’я, освіті, науці, культурі, спорті тощо, а також фахівцям, які забезпечують реалізацію державної молодіжної політики.

(більше…)

Оголошення про конкурс

ІНФОРМАЦІЯ від 02.10.2020 року
виконавчого комітету Теплодарської міської ради
  
про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності
з метою надання послуг з експертної грошової оцінки земельних ділянок

(більше…)

«Вікі любить пам’ятки» — завантажте фотографії, допоможіть Вікіпедії та змагайтеся за призи!

(більше…)

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo