На головну » Конкурси

Category Archives: Конкурси

Конкурс на звання “Почесний громадянин міста Теплодара”

Для прийняття участі у конкурсі на звання “Почесний громадянин міста Теплодара” необхідно надати пакет документів до 20 березня 2020 року на ім’я міського голові міста Теплодар за адресою: м.Теплодар, вул.Піонерна, 7, каб.30.

Для участі у конкурсі до Комісії подаються наступні документи (більше…)

Національний конкурс «Благодійна Україна – 2019» для благодійників та волонтерів

У жовтні 2019 року оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року. (більше…)

До уваги представників малого та середнього бізнесу!

Серед представників малого та середнього бізнесу оголошується конкурс на отримання часткової компенсації відсотків за кредитами

Проект пільгового кредитування підприємців Одеської області, що передбачає надання часткової компенсації відсотків за кредитами з обласного бюджету реалізується в рамках Програми розвитку конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва в Одеській області на 2017–2020 роки.

Право на одержання компенсації мають суб’єкти малого та середнього підприємництва, які: (більше…)

«ЖІНКА РОКУ»

Уже стало традицією, що у перші весняні дні у нашому місті за підсумками конкурсу «Жінка року» вшановують представниць кращої половини людства. І цього разу в міському Будинку культури   відбудеться урочисте привітання та нагородження тих, хто, поєднавши у собі жіночність та професіоналізм, сприяють розвитку державотворення, економіки, освіти, медицини, культури, є неформальними лідерами в різних галузях суспільства, впливають на громадське життя міста. (більше…)

Премія Одеської обласної ради талановитій молоді

Одеська обласна рада оголошує початок конкурсу на присудження щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя. Конкурс проводитиметься у порядку та на умовах, визнаних розпорядженням голови обласної ради від 25  серпня 2016 року № 640/2016-ОР « Про встановлення  щорічної Премію Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя». (більше…)

Фестиваль духовної пісні

Шановні теплодарці та гості міста!

Запрошуємо вас на другий міський фестиваль духовної пісні “Боже Великий, Святий, Єдиний – нам України і мир збережи”, який відбудеться 04 червня 2017 року о 15.00 год. біля Теплодарського міського Будинку культури.

Шоу-конкурс «Міні-міс Теплодарочка-2017»

     Запрошуємо юних Теплодарочок віком від 8 до 12 років  взяти участь у міському шоу-конкурсі «Міні-міс Теплодарочка-2017» з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей. Конкурс відбудеться 01 червня 2017 р. о 16.00 год. в Теплодарському міському Будинку культури.

   Заявки подавати до міського Будинку культури до 25 травня 2017р.  Більш детальну інформацію про конкурс відображено в Положенні про міський шоу-конкурс «Міні-міс Теплодарочка-2017».

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo