В Одесі завершився чемпіонат України з французького боксу САВАТ, в якому приймали участь і вихованці відділення кікбоксингу Теплодарської ДЮСШ молодого тренера-викладача Миколи ЄВДОКИМЕНКА. 
      Найкраще виступив Аль-Альван Аднан, який змагався у двох розділах: в одному провів кращий бій чемпіонату і нагороджений золотою медаллю, а в другому став срібним призером.
      Чудово виступив і Максим Іжак – дві (!) золоті медалі чемпіонату! Він – чемпіон України!
      Двічі срібним призером ставав Данило Кузубяк. Срібні медалі також у Анастасії Баришевої і Дмитра Струка, а бронза – у Ігоря Подмазка.
      МОЛОДЦІ!
      Для юних теплодарців це змагання не було пріоритетним, а етапом підготовки до найвищого травневого спортивного форуму з кікбоксингу ВТКА (м.Бровари Київської області).
       Вітаємо наставника і юних спортсменів з високими спортивними результатами! Успіхів у майбутньому!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.