І в ІІ турі другого етапу відкритої зимової першості «Біляївської футбольної ліги» 8х8 на підтримку ЗСУ юнацькі команди СК «Енергетик» (тренер-викладач Віталій ДРЕВАЛЬ) переграли своїх ровесників. Цього разу це були господарі змагань.
У віковій групі 2013-2014р.н. ми зустрічалися з основною командою – ФК «Біляївка». В безкомпромісній боротьбі все вирішив один забитий гол – він на рахунку нашого нападника Дмитра Сушка – 1:0.
У віковій групі 2010-2012р.н. ми провела матч з командою ФК «Біляївка-2», яку перемагали на першому етапі. Тепер перемога з рахунком 3:1! В першому таймі відзначився Дмитро Юхименко, а по перерві двічі забивав Артем Москул.
В неділю обидві теплодарські команди продовжать боротьбу за нагороди.