В Києві відбувся традиційний Всеукраїнський турнір пам’яті О.Колчинського (молодші юнаки, U-15) з боротьби греко-римської, в якому приймали участь юні спортсмени з майже усіх борцівських центрів України.     Серед учасників був і учень Теплодарської ДЮСШ тренера-викладача В.А.Гладуша Дмитро Гавриленко. Він боровся у ваговій категорії 52кг і конкуренцію йому склали 18 ровесників. Теплодарець переміг 4-х суперників і став переможцем турніру! Його нагороджено Кубком, золотою медаллю, грамотою і грошовою винагородою 4 тисячі гривень.    Почесним гостем змагань був народний депутат Верховної Ради України, олімпійський чемпіон з боротьби греко-римського стилю Жан Беленюк. На згадку є пам’ятний фотознімок.

В командному заліку Теплодарська школа боротьби зайняла 13 місце із 33 команд. Це високе місце, враховуючи участь лише одного учасника.

Адміністрація Теплодарської ДЮСШ щиро вітає тренера-викладача В.А.Гладуша і його вихованця Дмитра Гавриленка з високими спортивними результатами!