Додому » Новини » Участь міського голови у нараді в м.Київ

Участь міського голови у нараді в м.Київ

03 серпня 2022р.  міський голова Олександр Чуйко прийняв участь у нараді під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова щодо технічної та економічної готовності підприємств теплопостачання до опалювального періоду 2022/2023рр. в м. Київ.

Розглядали питання

  • Технічна готовність підприємств ТКЕ до опалювального періоду 2022/2023рр. (створення резервів обладнання та матеріалів, стан відновлення уражених об’єктів теплопостачання, використання альтернативних видів палива, формування місцевих паливних балансів, рівень зменшення втрат в теплових мережах при транспортуванні теплової енергії, рівень зменшення протяжності теплових мереж, що перебувають в незадовільному технічному стані, включення підприємств до порталу Uneeds).
  • Тарифна політика у сфері теплопостачання (тарифи, що застосовуються до споживачів; відшкодування різниці в тарифах з місцевих бюджетів у 2021/2022рр., обсяги заборгованості з різниці в тарифах у 2022 році).
  • Стан розрахунків підприємств ТКЕ за спожитий природний газ та фінансова спроможність цих підприємств щодо виконання зобов’язань перед постачальником природного газу в опалювальному періоді 2022/2023рр. (борги за спожитий природний газ; включення до Реєстру; укладання договорів реструктуризації; списання пені/штрафних санкцій).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .


Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: