Додому » Новини » ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

Відповідно до Закону України від 30.03.2021 № 1368-IX “Про внесення змін до Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус” та Постанови КМУ від 18.08.2021 № 911 “Про затвердження Порядку формування та перевірки е-паспорта і е-паспорта для виїзду за кордон, їх електронних копій” е-паспорти у застосунку “ДІЯ” є повноцінними документами та використовуються для посвідчення особи та підтвердження громадянства, надання адміністративних та інших послуг.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи зобов’язані забезпечити перевірку е-паспорта, що пред’являються громадянами України.

Електронні копії е-паспорта можуть подаватися та застосовуватися у таких самих випадках, коли законодавством передбачено подання та застосування копій паспорта громадянина України.

Не рекомендуємо користуватися вказаними функціями без потреби, особливо щодо запиту копії е-паспорта, оскільки це отримання персональних даних з інших автоматизованих систем.

                                                                     Відділ ведення Державного реєстру виборців

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .


Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
United24
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: