Вперше у цьому році  виступили в офіційних змаганнях учні відділення греко-римської боротьби Теплодарської дитячо-юнацької спортивної школи – в Одесі відбувся чемпіонат Одеської області серед молодших юнаків 2004-2006 років народження. Вихованці тренера-викладача Володимира Андрійовича Гладуша знову показали високий рівень підготовки і майстерності, переборюючи один за одним своїх конкурентів.

Чемпіонами Одещини стали Кирило Угрік (вагова категорія 48кг), Нікіта Чебан (вагова категорія 44кг) і Денис Капустян (вагова категорія 100кг). Вони нагороджені грамотами і золотими медалями. Молодці! У фіналі боровся і став срібним призером Теймур Гусейнханов (вагова категорія 41кг). Найкращі юні спортсмени теплодарської школи боротьби, члени збірної команди Одеської області Кирило Угрік і Нікіта Чебан отримали іменне борцівське тріко від Президента обласної Федерації греко-римської боротьби Р.О.Алманова.

Щиро вітаємо тренера-викладача В.А.Гладуша і його вихованців з високими спортивними результатами!                                                                                                                                                                                                                А.Г.Баланюк, директор ТДЮСШ