В черговому турі вищої ліги чемпіонату Біляївського району футболісти м.Теплодар приймали лідера – команду «Хаджибей» (с.Усатове).

На початку першого тайму гості чітко реалізували гольовий момент і повели у рахунку. Але, склалося враження, що на теплодарців це аж ніяк не подіяло – до кінця першої половини гри вони тричі після ударів Олександра Твердохліба і В’ячеслава Смолія (двічі) примушували лідерів розпочинати з центру поля. В другому таймі гості кинулися відігратися всією командою, і це їм вдалося зробити лише на останній хвилині матчу. Драматичний футбольний спектакль завершився бойовою нічиєю – 3:3.

Зустріч юнацьких команд теж проходила у безкомпромісній боротьбі, але з реалізацією вигідних позицій у голи справа не пішла. Отже, 0:0.