В шостому турі відкритого чемпіонату Біляївського району з футболу команди м.Теплодар  на своєму полі приймали футболістів з Хлібодарського.

Гості першими відкрили рахунок, а на кінець першої половини гри він для господарів поля був неприйнятним – 2:4. А ось у другому таймі теплодарці проявили характер, заграли агресивніше і, головне, результативно. При палкій підтримці вболівальників наші гравці не лише відігралися, а й забили переможні голи – 6:4! Відзначились  Петро Сейрік, Євгеній Сугерей, двічі Олександр Твердохліб і Владислав Романюк. До речі, останній довів лік своїх забитих голів до 8 – відмінний показник!

Нелегкий матч провели і юнаки (тренер-викладач ТДЮСШ І.П.Гаврилюк), хоча і виграли втретє поспіль. В другому таймі двічі вразив ворота суперників Наміг Алієв. Отже, 2:0.

Наступні матчі туру відбудуться в суботу, 10 червня. Теплодарці грають з командами Августівки: початок гри у юнаків  о 16.00, а в основної команди –  о 18.00.