Додому » №98/В-2022 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

№98/В-2022 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

31 серпня 2022р.                                                                                                          №98/В-2022

  

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого

водопостачання та централізованого водовідведення

 

  Відповідно до п.п, 2 пункту «а» частини 1 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» та Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 12.09.2018 року №239, розглянувши листа міського комунального підприємства «Теплодарводоканал» від 20 червня 2022 року вих.№124/01-12/05 про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, у зв’язку з упорядкуванням тарифів згідно норм законодавства та переходом споживачів на нові договірні відносини, зі зміною на підприємстві системи оподаткування, керуючись Законом України № 2120-IX від 15.03.2022 року «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану», пунктом 2 частини 3 статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 13 Закону України “Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення”, виконавчий комітет Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області

ВИРІШИВ:

 

  1. Встановити для всіх категорій споживачів послуг, що надає Міське комунальне підприємство «Теплодарводоканал» (затвердивши нову структуру тарифу, що додається) тарифи за 1 м.куб. на послуги:

– централізованого водопостачання –  22,85 грн. без ПДВ

– централізованого водовідведення  –  17,07 грн. без ПДВ

  1. Встановити для квартир не обладнаних засобами обліку (лічильниками) на одну особу в місяць (без гарячого водопостачання) тариф на послуги централізованого та водовідведення у розмірі 269,46 грн. без ПДВ.
  2. Дане рішення набирає чинність з 1 вересня 2022 року у разі реєстрації (переходу) підприємства на спрощену систему оподаткування.
  3. Рішення виконавчого комітету Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області від 31 грудня 2020р. №192/В-2020 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення та очищення стічної води», вважати таким, що втратило чинність з моменту реєстрації (перехода) підприємства на спрощену систему оподаткування та з моменту застосування тарифів, затверджених в пункті 1 і 2 даного рішення.
  4. Для розрахунку та відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення затвердити економічно обґрунтовані тарифи, які були надані розрахунковим центром послуг «Київ» від 01.11.2021р. № 01/11/2021 та відкориговані МКП «Теплодарводоканал» з урахуванням змін у ціновій політиці з 01.01.2022р., а саме:

– централізоване водопостачання – 30,27 грн. за 1 м.куб. з ПДВ

– централізоване водовідведення – 24,08 грн. за 1 м.куб. з ПДВ

– для квартир не обладнаних лічильниками тариф на одну особу в місяць на послуги централізованого водопостачання та водовідведення – 366,86 грн.з ПДВ.

  1. Теплодарській міській раді розробити та затвердити Програму відшкодування різниці в тарифах на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів м. Теплодар.
  2. Управлінню фінансів виконавчого комітету Теплодарської міської ради передбачити фінансування підприємства за рахунок коштів міського бюджету Теплодарської територіальної громади на відповідний рік в межах наявних фінансових можливостей.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.Маковецького.

 

 

      Міський голова                                                                    Олександр ЧУЙКО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
United24
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: