П Р О Т О К О Л ПЕРШОЇ СЕСІЇ ТЕПЛОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ VІІІ-го СКЛИКАННЯ

У К Р А Ї Н А

П Р О Т О К О Л

Першої сесії Теплодарської міської ради Одеської області

від 16 листопада 2020 року

 

Початок о 10 годині 00 хвилин.

Закінчення о 10 годині 30 хвилин.

Обрано: 22 депутата

Присутні: 21 депутатів

 

У роботі сесії беруть участь: члени громадськості, члени Теплодарської міської територіальної виборчої комісії Одеського району, представники ЗМІ.

Головуючий на засіданні — голова Теплодарської міської територіальної виборчої комісії Одеського району Іваній Є.Г.

Головуючий:  Добрий день, шановні обрані та зареєстровані депутати і запрошені! Сьогодні о 10 годині 00 хвилин ми проводимо першу сесію VІІІ скликання.

Загальний склад міської ради 22 депутата, до міської ради обрано 22 депутата.

На засіданні першої сесії міської ради присутні  21 депутат.

Відповідно до чинного законодавства України я, як голова Теплодарської міської територіальної виборчої комісії Одеського району, маю оголосити інформацію про результати виборів депутатів Теплодарської міської ради та Теплодарського міського голови, які відбулися 25 жовтня 2020 року.

      Голова зачитує прізвище, ім’я по батькові депутатів із зазначенням відповідних багатомандатних виборчих округів та номерів і дат прийняття постанов виборчої комісії про визнання цих депутатів обраними та їх реєстрацію.

Голова Теплодарської міської територіальної виборчої комісії Одеського району вітає депутатів з набуттям повноважень та вручає посвідчення депутатам.

Після набуття депутатами своїх повноважень голова  Теплодарської міської територіальної виборчої комісії Одеського району оголошує інформацію про результати виборів Теплодарського міського голови,  зачитує постанови виборчої комісії про визнання Чуйка О. М.  обраним Теплодарським міським головою та про його реєстрацію з вказівкою номерів та дат прийняття зазначених постанов.

Головуючий, депутати та присутні вітають міського голову Чуйка О. М.

Головуючий запрошує міського голову до президії та пропонує йому прийняти Присягу посадової особи органу місцевого самоврядування, шляхом зачитування її тексту та підписання.

Чуйко О. М. зачитує текст Присяги та підписує її.

Головуючий, депутати та присутні щиро вітають міського голову Чуйка О.М.  з набуттям повноважень та бажають йому плідної роботи на благо територіальної громади та України.

Головуючий передає міському голові право ведення сесії, відповідно до чинного законодавства України.

Міський голова дякує усіх присутніх та виборців за довіру, вітає депутатів з набранням повноважень та бажає успіхів в подальшій співпраці.

Сесія оголошується закритою. Дякую за роботу!

 

Теплодарський міський голова               _____________________ О.М. Чуйко