На головну » Нормативні акти » Проекти рішень міської ради » Проекти рішень міської ради – жовтень 2020 рік » №968-ПРР від 05.10.2020 Про внесення змін до Регламенту Теплодарської міської ради VII скликання

№968-ПРР від 05.10.2020 Про внесення змін до Регламенту Теплодарської міської ради VII скликання

УКРАЇНА

ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

 

Про внесення змін до Регламенту

Теплодарської міської ради VII скликання

 

Відповідно до п.1 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.2 Регламенту Теплодарської міської ради VII скликання, керуючись Законом України «Про внесення зміни до статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації” щодо зменшення строку оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування», Теплодарська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до Регламенту Теплодарської міської ради VII скликання, затвердженого Рішенням Теплодарської міської ради №2- VII  від 12.11.2015 року, а саме:
 2. п.5.12 ст. 25 Регламенту викласти в такій редакції: «Проекти рішень Теплодарської міської ради, що підлягають обговоренню, оприлюднюються розробником відповідно до вимог ч.3 ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у термін не пізніше, як за 10 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

          Вимоги цієї частини щодо строку оприлюднення не застосовуються до проектів рішень, спрямованих на надання адміністративних послуг, якщо це призведе до порушення встановленого законом строку надання відповідної адміністративної послуги».

 1. п.5.3 ст. 25 Регламенту викласти в такій редакції: «Проект рішення міської ради повинен мати погоджувальні візи виконавця проекту, начальника відділ діловодства, контролю і організаційної роботи виконавчого комітету Теплодарської міської ради, начальника юридичного відділу виконавчого комітету Теплодарської міської ради, керуючого справами, першого заступника міського голови по роботі виконавчих органів або заступник міського голови по роботі виконавчих органів, голів відповідних постійних комісій міської ради та секретаря міської ради.

У разі необхідності проект рішення міської ради візується іншими посадовими особами, до компетенції яких віднесено вирішення даного питання.

Порядок візування:

 1. Виконавець проекту рішення;
 2. Начальник відділу діловодства, контролю і організаційної роботи виконавчого комітету Теплодарської міської ради;
 3. Начальник юридичного відділу виконавчого комітету Теплодарської міської ради;
 4. Керуючий справами виконавчого комітету Теплодарської міської ради;
 5. Перший заступник міського голови по роботі виконавчих органів або заступник міського голови по роботі виконавчих органів (за належністю та за необхідністю);
 6. Голова постійної комісії ради;
 7. Секретар міської ради.

Якщо проект рішення ради передбачає фінансові витрати з бюджету міста, то такий проект рішення також повинен бути завізований начальником фінансового управління».

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності та антикорупційної політики, конфлікту інтересів, правопорядку та соціального захисту населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: