Додому » Нормативні акти » Проекти рішень міської ради » Проекти рішень міської ради – вересень 2020 рік » №963-ПРР від 29.09.2020р. Про визнання таким, що втратило чинність рішення Теплодарської міської ради від 01.03.2012р. № 212-VІ «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу по наданню житлово-комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів »

№963-ПРР від 29.09.2020р. Про визнання таким, що втратило чинність рішення Теплодарської міської ради від 01.03.2012р. № 212-VІ «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу по наданню житлово-комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів »

У К Р А Ї Н А

 ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

Про визнання таким, що втратило чинність

рішення Теплодарської міської ради від 01.03.2012р. № 212-VІ

«Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу по наданню житлово-комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів »

 

         Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Теплодарська міська рада Одеської області

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Визнати таким, що втратило чинність рішення Теплодарської міської ради від 01.03.2012р. № 212-VІ «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу по наданню житлово-комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів з території м.Теплодар»
  1. Зняти з обліку діючих регуляторних актів рішення Теплодарської міської ради від 01.03.2012р. № 212-VІ «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу по наданню житлово-комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів з території м.Теплодар»
  1. Відділу з питань інформаційної політики та зв»язків з громадськістю (Баскакова І.П.) розмістити дане рішення на офіційному сайті Теплодарської міської ради
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестиції, комунальної власності та підтримки підприємницької діяльності, торгівлі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: