18 сесія VII скликання 2016 року

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність площею 0,0028 га  гр. Богачу А.О., який є членом   АГК „Металист”

Про  надання  дозволу гр. Боровичу  О.П.,  який є членом СТ «Радуга» на  виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0572 га у власність

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність площею 0,0028 га  гр. Булгакову І.І., який є членом   АГК „Металист”

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність площею 0,0025 га  гр. Грещук Л.С., яка є членом   АГК „Металист”

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність площею 0,0597га  гр. Дарієнко М.А, яка є членом   СК „Енергетик”

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність площею 0,0558га  гр. Кравцю  А.Н., який є членом   СТ „Радуга”

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність площею 0,1200 га  гр. Онуфр’євій О.М., яка є членом   СТ „Радуга”

Про надання дозволу гр. Осіпову С.М ., який є членом АГК „Металист” на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0028 га у власність

Про  надання  дозволу гр. Паненко Л.В.,  яка є членом СК «Енергетик» на  виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0605 га у власність

Про  надання  дозволу гр. Пустоваловій І.О.,  яка є членом СТ «Радуга» на  виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1125 га у власність

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність площею 0,0028 га  гр. Раваєву В.В., який є членом   АГК „Металист”

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність площею 0,1190 га  гр. Слободянюк О.М., яка є членом   СК „Енергетик”

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність площею 0,0600 га  гр. Ціщуку О.О., який є членом   СТ „Радуга”

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність площею 0,0580 га  гр. Шапкіній А.В., яка є членом   СК „Енергетик”

Про внесення змін і доповнень до рішення Теплодарської міської ради №34-VII   від 24.12.2015 року “Про  бюджет  міста Теплодар  на 2016 рік”