№668-VII Про проведення звітів депутатів Теплодарської міської ради перед виборцями

 

30 січня 2020р.                                                                                                                  №668-VII

 

 

Про проведення звітів депутатів

Теплодарської міської ради перед виборцями

 

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та згідно плану роботи Теплодарської міської ради на 2020 рік,  Теплодарська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Визначити термін проведення звітів депутатів Теплодарської міської ради перед виборцями за 2019 рік – з 1 лютого по 1 квітня 2019 року (рекомендована форма звіту додається).
  2. Зобов’язати  органи виконавчої  влади Теплодарської міської ради,  їх посадових осіб, керівників підприємств, установ і  організацій  державної і комунальної форм  власності міста сприяти депутатам міської ради в організації їх звітів (зустрічей) перед  (з)  виборцями  шляхом  надання приміщень, інформаційних та інших довідкових матеріалів, необхідних депутату, сприяти оповіщенню  виборців про час і місце його (її) проведення.
  3. Депутатам  міської ради не пізніш як за сім днів  повідомити виборців  про  час  і  місце проведення звіту через місцеві засоби масової інформації або в інший спосіб.
  4. Депутатам міської ради до 10 квітня 2020 року надати інформацію до відділу діловодства, контролю і організаційної роботи виконавчого комітету Теплодарської міської  ради про проведення звітів, зауваження і пропозиції, висловлені виборцями на адресу міської ради та її органів, а також про доручення, дані депутатам у зв’язку з їх депутатською діяльністю.
  5. Відділу з питань інформаційної політики та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету Теплодарської міської ради забезпечити розміщення звітів депутатів Теплодарської міської ради перед виборцями на офіційному сайті Теплодарської міської ради.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності та антикорупційної політики, конфлікту інтересів,  правопорядку та соціального захисту населення.            

 

 

Міський голова                                                                                                           М.В.Жовнір

 

                                                                                 Додаток  

                                                                                 до рішення

                                                                                 Теплодарської міської ради

                                                                                  від «30» січня 2020р.

                                                                                        №668-VII

 

 

                                     

 

Рекомендована форма звіту

депутата Теплодарської міської ради

 

    

Звіт депутата Теплодарської міської ради повинен містити наступні відомості:

 

1.Діяльність депутата у міській раді та в її органах до яких його обрано.

2.Участь депутата міської ради  в засіданнях постійної депутатської комісії та пленарних засіданнях ради.

3.Прийняті рішення міської ради та в її органах, особиста участь депутата в їх обговоренні та прийнятті, організація та контроль за їх виконанням.

4.Робота депутата міської ради з виборцями (особистий прийом громадян, зустрічі з виборцями на виборчому окрузі, тощо), виконання їх доручень, відповіді на звернення громадян.

5.Інші важливі питання життєдіяльності міста, у вирішенні яких депутат міської ради особисто приймав участь.