Про передачу власних повноважень та фінансового ресурсу у вигляді міжбюджетного трансферту

УКРАЇНА

ТЕПЛОДАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Е К Т     Р ІШ Е Н Н Я

 

Про передачу власних повноважень

та фінансового ресурсу у вигляді

міжбюджетного трансферту

 

         Керуючись ст. ст. 26, 59, 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», ст. ст. 89, 91, 92, 93, 101 Бюджетного кодексу України, Постановою КМУ від 03.10.2018 року №800 «Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю», з метою забезпечення належного рівня соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги м. Теплодар , Теплодарська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати власні повноваження, щодо проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги у місті Теплодар, передати повноваження  на здійснення видатків, а також фінансовий ресурс з бюджету міста Теплодар до  Біляївського районного бюджету у вигляді субвенції з місцевого бюджету.
  2. Доручити міському голові Жовніру М.В. підписати договір «Про передачу власних повноважень, щодо проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги у місті Теплодар»  до 01.10.2019 року.
  3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Теплодарської міської ради (Одарич С.П.) при плануванні бюджету міста Теплодар на 2020 рік відобразити необхідні асигнування, та передавати фінансовий ресурс до Біляївського районного бюджету у вигляді субвенції з місцевого бюджету, в обсягах затвердженого бюджету міста на 2020 рік та відповідно до помісячного розпису асигнувань.
  4. Контроль, за виконанням умов договору «Про передачу власних повноважень, щодо проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги у  місті Теплодар» , та визначення доцільності здійснення  витрат міського бюджету на дані повноваження,  покласти на заступника міського голови, начальника управління освіти, культури та спорту (Ковальов О.М.).
  5. Заступнику міського голови, начальнику управління освіти, культури та спорту (Ковальов О.М.) узгодити текст договору «Про передачу власних повноважень, щодо проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги у місті Теплодар» з виконавцем переданих повноважень до 01.06.2019 року.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій, комунальної власності та підтримки підприємницької діяльності, торгівлі.