№236-ПРР від 15.08.2018р. Про внесення змін до рішень Теплодарскої міської ради Одеської області від 05.03.2018 р. № 398-VII та № 399- VII

ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

 

Про внесення змін до рішень

Теплодарскої міської ради Одеської області

від 05.03.2018 р. № 398-VII та № 399- VII

 

 

Відповідно до ст. ст. 25, 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону Украни “Про регулювання містобудівної діяльності”, Теплодарська міська рада Одеської області,

 

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення Теплодарскої міської ради Одеської області від 05.03.2018 р. № 398-VII “Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 1га для будівництва та експлуатації локальних очисних споруд у м. Теплодар на земельній ділянці за адресою: Одеська обл., м.Теплодар, вул. Паркова ,4″, а саме: в тексті замість слів: “для будівництва та експлуатації локальних очисних споруд у м. Теплодар” читати: “з метою проведення реконструкції каналізаційно-насосної станції – 1 (КНС-1) з улаштуванням станції повної біологічної очистки в м. Теплодар”.
  2. Внести зміни до рішення Теплодарскої міської ради Одеської області від 05.03.2018 р. № 399-VII “Про надання Управлінню майна та інвестицій Теплодарської міської ради дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1 га за адресою: Одеська обл., м. Теплодар, вул. Паркова, 4 в комунальну власність”, а саме: в тексті замість слів: “для будівництва та експлуатації локальних очисних споруд у м. Теплодар” читати: “з метою проведення реконструкції каналізаційно-насосної станції – 1 (КНС-1) з улаштуванням станції повної біологічної очистки в м. Теплодар”.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, будівництва та архітектури.