На головну » №54-ПРР від 27.04.2018р. Про внесення змін до рішення Теплодарської міської ради від 12.11.2015 року №3-VII «Про затвердження персонального складу постійних комісій Теплодарської міської ради сьомого скликання»

№54-ПРР від 27.04.2018р. Про внесення змін до рішення Теплодарської міської ради від 12.11.2015 року №3-VII «Про затвердження персонального складу постійних комісій Теплодарської міської ради сьомого скликання»

У К Р А Ї Н А

                   ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  внесення змін до рішення Теплодарської міської ради

від 12.11.2015 року №3-VII «Про затвердження персонального складу постійних комісій Теплодарської  міської ради  сьомого скликання»

 

Відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи дострокове припинення повноважень депутата  Теплодарської міської ради Короткої Д.В., Теплодарська міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення Теплодарської міської ради від 12.11.2015 року №3-VII «Про  затвердження персонального складу постійних комісій   Теплодарської  міської ради  сьомого скликання»,  а саме:

1)Вивести зі складу постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та соціального захисту населення  – Коротку Діану Вікторівну.

2)Ввести до складу постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та соціального захисту населення –  Філіппова Василя Олексійовича.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та соціального захисту населення.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: