На головну » Про передачу ТОВ “НОВА ГЕНЕРАЦІЯ-ПІВДЕНЬ” майна комунальної власності територіальної громади м. Теплодар на умовах концесії та на умовах управління

Про передачу ТОВ “НОВА ГЕНЕРАЦІЯ-ПІВДЕНЬ” майна комунальної власності територіальної громади м. Теплодар на умовах концесії та на умовах управління

ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про передачу ТОВ “НОВА ГЕНЕРАЦІЯ-ПІВДЕНЬ”

майна комунальної власності територіальної громади

м. Теплодар на умовах концесії та на умовах управління

 

Відповідно до ст.ст. 25, 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про державно-приватне партнерство”, керуючись рішенням Теплодарської міської ради Одеської області “Про укладення договору державно-приватного партнерства з модернізації пуско-резервної котельної м. Теплодар” від 05.03.2018 р. № 396-VII,  рішенням Теплодарської міської ради Одеської області “Про затвердження переліку майна, що передане в управління приватному партнеру при модернізації ПРК м. Теплодар” від 05.03.2018 р. № 397-VII, рішенням Теплодарської міської ради Одеської області “Про погодження істотних умов та повного тексту договору державно-приватного партнерства (змішаного договору) з модернізації пуско-резервної котельної м. Теплодар” від 29.03.2018 р. № 408-VII, рішенням Теплодарської міської ради Одеської області “Про внесення змін до рішення Теплодарської міської ради відб 05.03.2018 р. № 397-VII” від 29.03.2018 р. № 409-VII, на виконання зобов’язань, передбачених Договором державно-приватного партнерства (змішаний договір) з модернізації пуско-резервної котельної м. Теплодар від 11.04.2018 р., Теплодарська міська рада Одеської області

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити склад комісії з передачі майна комунальної власності територіальної громади м. Теплодар на умовах концесії та на умовах управління, перелік якого визначено рішенням Теплодарської міської ради Одеської області від 29.03.2018 р. № 409-VII (додаток додається) від Міського комунального підприємства “Одеська теплоелектроцентраль № 2” до ТОВ “НОВА ГЕНЕРАЦІЯ-ПІВДЕНЬ”.

2.Комісії у строк та на умовах, визначених Договором державно-приватного партнерства (змішаний договір) з модернізації пуско-резервної котельної м. Теплодар від 11.04.2018 р., передати ТОВ “НОВА ГЕНЕРАЦІЯ-ПІВДЕНЬ” майно комунальної власності територіальної громади м. Теплодар на умовах концесії та на умовах управління, шляхом підписання відповідних актів прийому-передачі майна.

3.Міському комунальному підприємству “Одеська теплоелектроцентраль № 2”  на виконання п.п. 1,2 даного рішення підготувати акти прийому-передачі майна до ТОВ “НОВА ГЕНЕРАЦІЯ-ПІВДЕНЬ” з послідуючим зняттям з балансового обліку.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій, комуналної власності та підтримки підприємницької діяльності.

 

 

                                                                            Додаток до рішення

                                                                            Теплодарської міської ради

                                                                            “____”___________ 2018 р.

 

 

Склад комісії  з передачі ТОВ “НОВА ГЕНЕРАЦІЯ-ПІВДЕНЬ” майна комунальної власності територіальної громади м. Теплодар на умовах концесії та на умовах управління

 

Голова комісії:

Міський голова Жовнір М.В.

Заступник голови комісії:

Перший заступник міського голова, в.о. начальника управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради Панасюк О.Ю.

Члени комісії:

Директор міського комунального підприємства “Одеська теплоелектроцентраль № 2” Черевко Н.Б.

Головний інженер міського комунального підприємства “Одеська теплоелектроцентраль № 2” Проненко С.Д.

Головний бухгалтер міського комунального підприємства “Одеська теплоелектроцентраль № 2” Бердичевська Л.П.

Секретар Теплодарської міської ради  Бігунов М.М.

Голова постійної депутатської комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій, комуналної власності та підтримки підприємницької діяльності  Кізіль С.Д.

Голова постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та соціального захисту населення  Кучерук О.В.

Голова постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, будівництва та архітектури Некрасов Ю.П.

Голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку Лазарєв В.В.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
consultation
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: