Додому » Нормативні акти » Рішення виконавчого комітету » Рішення виконавчого комітету – 2018 рік » Рішення виконавчого комітету – березень 2018 р.(27.03.2018р.) » №54/В-2018 Про роботу відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Теплодарської міської ради за 2017рік

№54/В-2018 Про роботу відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Теплодарської міської ради за 2017рік

У К Р А Ї Н А

 ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

 

27 березня 2018р.                                                                          №54/В-2018

 

Про роботу відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб

виконавчого комітету Теплодарської міської ради за 2017рік                                       

 

 

         Відповідно до ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши звіт начальника відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб  Самойлової С.М. «Про роботу відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Теплодарської  міської ради

за 2017 рік», виконавчий комітет Теплодарської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Звіт начальника відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб (Самойлова С.М.) «Про роботу відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Теплодарської міської ради за 2017 рік» прийняти до відома (додається).
  2. Начальнику відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб продовжити роботу щодо виконання посадових обов’язків та завдань протягом 2018 року.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Жовніра М.В.

 

 

Міський голова                                                                   М.В.Жовнір

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

Теплодарської міської ради

від 27 березня 2018р.

№54/В-2018

 

 

ЗВІТ

про роботу відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб 

виконавчого комітету Теплодарської  міської ради за 2017 рік

 

Відповідно до вимог Закону України від 10.12.2015 №888-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» у 2016 році органам місцевого самоврядування надано делеговані повноваження в сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб.

Робота за даним напрямком у виконавчому комітеті Теплодарської міської ради здійснювалась з 04.04.2016 року реєстратором місця проживання фізичних осіб територіальної громади при виконавчому комітеті Теплодарської міської ради.

28.04.2016 року рішенням Теплодарської міської ради  №95-VII «Про внесення змін до рішення Теплодарської міської ради від 18.02.2016 №64-VII  «Про внесення змін до рішення Теплодарської міської ради від 24.12.2015  №37-VII «Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчого комітету та управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради на 2016 рік» створено відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Теплодарської міської ради.

 Відповідно до Положення про відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Теплодарської міської ради, затвердженого рішенням Теплодарської міської ради від 28.04.2016 №96-VII відділ виконує наступні завдання:

  • забезпечує реалізацію державної політики у сфері реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб на території міста Теплодар, визначених Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та іншими нормативними актами;
  • здійснює реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб або відмову у реєстрації/знятті з реєстрації місця проживання фізичних осіб, веде відповідні реєстраційні обліки у межах міста;
  • здійснює формування та ведення Реєстру територіальної громади міста Теплодар;
  • з метою належного виконання пункту 3 Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016  №207, щотижня надає інформацію про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання /перебування фізичних осіб в паперовому та електронному вигляді до Теплодарського МС ГУДМС України в Одеській області;
  • надає щомісячно відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Теплодарської міської ради відомості про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців відповідно до статті 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», здійснює уточнення персональних даних виборців у порядку та в строки, визначені законодавством;
  • надає щомісячно обласному відділу статистики звіт щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб.
  • надає щомісячно звіт до відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання призовників та військовозобов’язаних.
  • взаємодіє в процесі покладених на нього завдань із територіальними органами центральних органів виконавчої влади, виконавчими органами місцевого самоврядування, закладами, установами та організаціями всіх форм власності, об’єднаннями громадян і окремими громадянами.

 

За період з 01.01.2017 по 31.12.2017 року відділом реєстрації місця проживання фізичних осіб розглянуто 389 заяв щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, з них:

  • Зняття з реєстрації місця проживання – 119:

      –  за рішенням суду – 4;

     –  по смерті – 58;

     –  зміна місця проживання – 67.

  • Реєстрація місця проживання:

     – реєстрація місця проживання малолітньої дитини – 54 (з них реєстрація місця проживання з одночасним зняттям з попереднього місця проживання у м.Теплодар – 11, реєстрація місця проживання з одночасним зняттям з попереднього місця проживання в іншій адміністративно-територіальній одиниці – 8; реєстрація новонароджених – 69).

      –  реєстрація місця проживання дорослих осіб – 146 (з них реєстрація місця проживання з одночасним зняттям з попереднього місця проживання у м. Теплодар – 57, реєстрація місця проживання з одночасним зняттям з попереднього місця проживання в іншій адміністративно-територіальній одиниці – 25, прибули з інших адміністративно-територіальних одиниць – 74).

Згідно статті 11-1 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання» від 11.12.2003 №1382-IV за здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання сплачується адміністративний збір. Станом на 31.12.2017 року до місцевого бюджету надійшло 8578 тисяч гривень адміністративного збору.

Також за повідомленнями про зняття  з реєстрації місця проживання особи, які надійшли від інших органів реєстрації –  знято з реєстрації 58 особи  (це особи, які здійснили реєстрацію місця проживання в іншій адміністративно-територіальній одиниці одночасно із зняттям з реєстрації місця проживання у м. Теплодар).

Відповідно до рішення Теплодарської міської ради від 24.05.2016 №97/В-2016 «Про затвердження Тимчасового Порядку видачі довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб та затвердження Порядку видачі довідки про реєстрацію місця проживання особи» відділом реєстрації місця проживання фізичних осіб станом на 31.12.2017року за заявами громадян надано такі довідки:

  • довідки про склад сім’ї – 123;
  • довідка про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб – 274;
  • довідка про реєстрацію місця проживання особи – 384;
  • Довідка про реєстрацію місця проживання матері та дитини-126

Також, відділом реєстрації місця проживання фізичних осіб надано 58 відповідей на запити органів місцевого самоврядування, державних нотаріальних контор, територіальних органів ДМС, судів, адвокатів та інших органів державної влади.

 

     Керуюча справами                                                                      О.П. Зорило

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: