Додому » Нормативні акти » Рішення виконавчого комітету » Рішення виконавчого комітету – 2018 рік » Рішення виконавчого комітету – березень 2018 р.(27.03.2018р.) » №53/В-2018 Про підсумки роботи відділу культури управління освіти, культури та спорту виконавчого комітету Теплодарської міської ради за 2017 рік

№53/В-2018 Про підсумки роботи відділу культури управління освіти, культури та спорту виконавчого комітету Теплодарської міської ради за 2017 рік

У К Р А Ї Н А

 ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

 

 

27 березня 2018р.                                                                          №53/В-2018

 

Про підсумки роботи відділу культури

управління освіти, культури та спорту

виконавчого комітету Теплодарської

міської ради за 2017 рік

 

         Відповідно до ст.­­32 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт в.о. начальника відділу культури управління освіти, культури та спорту виконавчого комітету Теплодарської міської ради Цельник О.П. про підсумки роботи відділу культури управління освіти, культури та спорту за 2017 рік, виконавчий комітет Теплодарської міської ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію в.о. начальника відділу культури управління освіти, культури та спорту виконавчого комітету Теплодарської міської ради Цельник О.П. про підсумки роботи відділу культури управління освіти, культури та спорту виконавчого комітету Теплодарської міської ради за 2017 рік прийняти до відома (згідно з додатком).

2.В.о. заступника міського голови, в.о.  начальника управління освіти, культури та спорту виконавчого комітету Теплодарської міської ради (Зубкова З.Б.) забезпечити виконання запланованих міських заходів  на 2018 р.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Теплодарської міської ради Зорило О.П.

 

 

Міський голова                                                                            М.В.Жовнір

 

 

 

                                                                                               Додаток

                       до рішення виконавчого комітету

           від 27 березня 2018р.

                                                                                               №53/В-2018

 

Діяльність відділу культури управління освіти, культури та спорту

виконавчого комітету Теплодарської міської ради у 2017 році

 

           Відділ культури управління освіти, культури та спорту виконавчого комітету Теплодарської міської ради розробляє та здійснює заходи щодо забезпечення умов для відродження і розвитку української культури та культури інших народностей.  Протягом 2017 р. відділ забезпечував реалізацію державної політики з питань культури та всебічного і об’єктивного висвітлення офіційної інформації про хід культурно-масових заходів міста. В газеті «Теплодарський вісник» та на офіційному сайті виконавчого комітету Теплодарської міської ради розміщено  58 статей, оголошень та подяк. У 2017 році відділ культури УОКС організував  проведення 36 культурно-масових заходів та урочистостей національно-патріотичного спрямування, заходів, направлених на підтримку сім’ї, дітей та молоді, збереження гендерної рівності, конкурсів та фестивалів, акцій з популяризації української творчості, збагачення духовності та підтримки культурної спадщини інших народностей.  П`ять  міських культурно-масових заходів  – День міста, фестиваль духовної пісні, мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, день місцевого самоврядування, День Соборності України були проведені відділом. 

            Відділ розробляв плани, кошториси та складав акти фінансових звітів проведених заходів. У 2017 році на проведення міських заходів було витрачено 7063 грн. (сім тисяч шістдесят три  гривні 00 коп.) бюджетних коштів.

            Відділ координує роботу закладів культури міста і йому підпорядковуються: Теплодарський міський Будинок культури (директор Костроміна А.В.), Теплодарська міська бібліотека (завідуюча Постних О.В.), Теплодарська дитяча музична школа (директор Золотонос О.О.). Заклади культури на протязі всього року приймали активну участь у  всіх міських заходах.

      Будинок культури за 2017 рік провів 138 заходів. У 2017 році кількість художніх колективів в ТМБК:

 -народний театр «СвеЧа»

– дитяча художньо-театральна студія «Маски»

– молодіжний театральний  гурток

– вокальна студія

Теплодарська міська бібліотека у 2017 році обслуговувала учнів Теплодарської загальноосвітньої школи, студентів професійного ліцею. Пропаганда літератури велась за слідуючими розділами річного плану: «Армія і молодь», «Профорієнтація», «Екологічне виховання», «Народознавство», «Етика і психологія», «Естетичне виховання», «Організація вільного часу і дозвілля», «Тиждень юнацької книги», «Правове виховання».Міська бібліотека бере активну участь у всіх загальноміських заходах, присвячених Дню Конституції України, Дню незалежності, Дню міста, Дню Перемоги,  Дню людей похилого віку та інш. Працівниками бібліотеки регулярно проводяться бібліографічні огляди, книжкові виставки, інформаційні години, тематичні вечори та добірки літератури, бібліографічні уроки, бесіди з читачами та інше. Бібліотека здійснювала велику роботу по пропаганді літератури серед населення міста, вихованню дітей та юнацтва, обслуговувала соціально-незахищені верстви населення – пенсіонерів, інвалідів, членів багатодітних і неповних сімей.

                                                 Основні показники:

рік

Кількість читачів

Кількість відвідувань

Книговидача

Фонд

2015

2753

13717

78921

22948

2016

3066

14931

73322

23268

2017

2600

11488

66037

23359

        В т.ч дітей – 641

        Юнацтва – 443

        Дорослих – 1516

Теплодарська дитяча музична школа

     В  дитячій музичній школі м. Теплодар у 2017 році існувало 5  колективів:       

– дитячий хор – керівник Бондарук Л.М.;

– духовий ансамбль – керівник Блажков;

– вокальний ансамбль старших класів – керівник Бондарук Л.М.;

– зразковий ансамбль „Рондо” – керівник Цельник О.П.

Загальна кількість дітей  135 чоловік.

Учні музичної школи брали  участь в обласних оглядах, конкурсах солістів-виконавців, ансамблевої гри, де посідали призові місця. Фінансове забезпечення ДМШ було задовільне. Фінансування школи здійснювалось  за рахунок коштів місцевого бюджету та частково за рахунок батьківської плати. Бюджетні кошти спрямовувались на виконання обраних школою навчальних планів на 94%, оплату праці викладачів та адмінперсоналу.                 

Протягом 2017 р. відділ культури проводив комплексні перевірки закладів з питань дотримання трудового законодавства, правил пожежної безпеки та безпеки праці, підготовки закладів до осінньо-зимового опалювального сезону; трудового законодавства та ін.. Направляв працівників закладів культури м.Теплодар до Одеського обласного навчально-методичного центру закладів культури і мистецтва на семінари та курси з підвищення кваліфікації.

У 2017 році відділом підготовлено 44 розпоряджень міського голови, до Одеської обласної державної адміністрації надано близько 200 листів-відповідей та щорічну зведену статистичну звітність закладів культури міста, звітність з охорони праці,пожежної безпеки та стан військовозобов’язаних по закладах культури.

 

Керуюча справами                                                                                           О.П.Зорило

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: