Додому » Нормативні акти » Рішення виконавчого комітету » Рішення виконавчого комітету – 2018 рік » Рішення виконавчого комітету – березень 2018 р.(27.03.2018р.) » №52/В-2018 Про роботу відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту міста населення за 2017 рік

№52/В-2018 Про роботу відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту міста населення за 2017 рік

У К Р А Ї Н А

ТЕПЛОДАРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

 

 

27 березня 2018р.                                                                          №52/В-2018

 

Про роботу відділу з питань

надзвичайних ситуацій та цивільного

захисту міста населення за 2017 рік

 

              Відповідно до  ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Мурашова О.І., виконавчий комітет Теплодарської міської ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Мурашова О.І. «Про роботу відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення за 2017рік» взяти до уваги (додається).
  2. Роботу відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міставважати задовільною.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Теплодарської міської ради Зорило О.П.

 

 Міський голова                                                                  М.В.Жовнір 

 

 

                                                                                               Додаток 
                                                                                               до рішення виконавчого комітету

                                                                                               Теплодарської міської ради

                                                                                               від 27 березня 2018 року

                                                                                               № 52/В-2018

 

 

Інформація 
про роботу відділу з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення

виконавчого комітету Теплодарської міської ради

у 2017 році

 

На протязі року відділ займався питаннями запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного, природного, соціального характеру та організацією робіт по їх ліквідації, навчання невоєнізованих формувань цивільного захисту, пропагандою у сфері цивільного захисту.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.01.2016р. ланка територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту міста Теплодар була переведена в режим підвищеної готовності.

Для запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру відділом НС та ЦЗН виконавчого комітету Теплодарської міської ради у 2017 році було розроблено План ризику м.Теплодар, план дій органів управління та сил ЦЗ Теплодарської міської ради щодо запобігання і ліквідації НС, також розроблена документація відповідно до табелю термінових та строкових донесень.

Для координації дій органів управління та сил цивільного захисту міста в особливий період були розроблені План цивільного захисту міста на особливий період та План евакуації населення міста на особливий період.

В місті створена комісія з перевірки підвальних приміщень, що можуть використовуватись, як захисні споруди для населення м.Теплодар, та розпорядженням міського голови від 02.02.2017 р. № 25-Р затверджений план з реконструкції підвальних приміщень, які можуть бути використані як захисні споруди для населення міста та їх оснащення.

У зв’язку з недостатнім фінансуванням тільки одне підвальне приміщення із чотирьох приведене у готовність до прийому укриває мого населення міста, ємкість даного підвального приміщення 250 осіб.

Відділом з питань НС та ЦЗН міста виконавчого комітету Теплодарської міської ради ведеться робота Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Теплодарської міської ради, яка провела протягом 2017 року 6 засідань, на яких було розглянуто 25 актуальних питань про недопущення виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Протягом 2017 року у м.Теплодар на підприємствах та організаціях міста були проведені об’єктові навчання, згідно затвердженого графіку об’єктових навчань. Всього протягом року було заплановано і проведено 8 об’єктових навчань.

Розпорядженням міського голови від 24 лютого 2017 року за № 43-Р були затверджені основні завдання цивільного захисту міста на 2017 рік, затверджений план основних заходів з підготовки цивільного захисту міста на 2017 рік, затверджений комплексний план проведення інформаційно- роз’яснювальної роботи та навчання населення м.Теплодар з питань цивільного захисту, діям в умовах надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та правилам безпеки життєдіяльності на 2017 рік.

На протязі 2017 року м.Теплодар частково виконана Потреба у функціональному навчанні за державним замовленням категорій осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту, запланована на 2017 рік, у зв’язку з фінансовими труднощами у суб’єктів господарювання.

В м.Теплодар протягом 2017 року були проведені 2 тренування з координації діяльності органів виконавчої влади, служб цивільного захисту територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій та установ при ліквідації надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території міста за тематикою:

  • 02.2017р. – «Сильні зливи, буревії, шквальний вітер в наслідок якого затоплено житлові будинки, школа, міська лікарня»;

– 26.11.2017р. – «Несподіване зниження температури повітря, виникнення снігових заметів».

Розпорядженням міського голови від 03.04.2017р.№ 81-Р в місті проведено місячник Цивільного захисту, з метою привернення уваги до проблем ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та посилення пропаганди знань цивільного захисту.

Особлива увага приділяється пожежній безпеці у навчальних закладах, так у 2017 році під керівництвом відділу проведено технічний огляд і перезарядку всіх вогнегасників у навчальних закладах та закладах культури.

Забезпечено підготовку органів управління та керівного складу ЦЗ усіх рівнів, персоналу підприємств, установ та організацій у ході командно-штабних (штабних) навчань, тренувань та занять з питань дій в умовах НС.

В міській газеті «Теплодарський вісник» протягом 2017 року відділом з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету Теплодарської міської ради регулярно публікується інформація різного характеру стосовно цивільного захисту населення та протипожежного захисту.

Великий акцент був зроблений по навчанню всього населення (працюючого, непрацюючого та дітей) міста діям при загрозі здійснення терористичного акту та поведінці при можливому здійсненні терористичного акту. Даному питанню у засобах масової інформації був присвячений цикл статей, а також проведена роз’яснювальна робота з працівниками підприємств, установ, організацій. На домівках та куточках цивільного захисту розміщені пам’ятки, щодо дій при отриманні повідомлення про загрозу здійснення терористичного акту та при можливому здійсненні терористичних актів.

Відділом надається методична допомога з питань цивільного захисту населення.

 

Керуюча справами                                                                                   О.П.Зорило

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: