До відома підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та галузевої належності!
Останнім часом, внаслідок обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури, в країні спостерігається дефіцит потужностей генерації електричної енергії.
Задля зменшення навантаження на енергосистему, що постраждала внаслідок російських атак, 22.03.2024 прийнято розпорядження голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації № 287/А -2024 «Про невідкладні заходи щодо заощадливого використання та економії
електричної енергії в населених пунктах Одеської області» (додається).
Враховуючи цілеспрямовану атаку ворожих засобів вогневого ураження по об’єктах критичної інфраструктури, в тому числі електроенергетичного комплексу, та пов’язану з цим повну або часткову руйнацію таких об’єктів, з метою максимальної економії електричної енергії на території Одеської області, доводимо до відома підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та галузевої належності, розташованих на території Теплодарської міської територіальної громади, усі передбачені заходи із заощадження електроенергії, наведені у вищевказаному розпорядженні, а саме:
– забезпечити вжиття заходів щодо заощадливого використання та економії електричної енергії, яка витрачається на освітлення будинків, споруд,
вітрин магазинів, офісів, рекламних конструкцій та вивісок у пікові години споживання з 06:00-09:00 та з 17:00-23:00;
– вжити заходів щодо раціонального використання освітлення вулиць та
доріг.
Підприємствам, організаціям, установам усіх форм власності переглянути режим енергоспоживання, виключивши пікові години споживання електроенергії.