Указом Президента України №346/2025 установлено нову пам’ятну дату — День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, який щороку відзначатиметься 27 травня.

“Ушановуючи мужність та героїзм воїнів Сил спеціальних операцій Збройних сил України, виявлені в боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також з метою започаткування нових військових традицій постановляю: Установити в Україні День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, який відзначати щороку 27 травня”, – йдеться у документі.

Цей день приурочений до подій 2014 року, коли українські спецпризначенці разом із побратимами з інших підрозділів звільнили новий термінал Донецького аеропорту та підняли над ним український прапор.

Вшановуємо мужність, героїзм і незламність воїнів ССО, які щодня боронять свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Слава Силам спеціальних операцій! Слава Україні!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.