До уваги субєктів господарської діяльності, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі продуктами харчування!

 На адресу виконавчого комітету Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області надійшов лист від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області від 03 березня 2023 року про те, що через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у замороженому міксі морепродуктів (виробник: Zejiang Zhoufu food Co. LTD, China), що експортувалися з Литовської Республіки (відправник: UAB «Plunges kooperatine prekyba», Lithuania) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЧУНАЙ- УКРАЇНА», вул. Солом´янська, 3, офіс 6, м. Київ, 03110). Невідповідний харчовий продукт може нанести шкоду здоров’ю споживача (Кадмій і його сполуки є надзвичайно токсичними, навіть, у незначних концентраціях. Має властивість накопичуватись в організмах і екосистемах. Вдихання кадмієвого пилу швидко призводить до захворювань, часто смертельних, дихальних шляхів і нирок (найчастіше — ниркова недостатність). Поглинення будь-якої значної кількості кадмію викликає негайне ураження печінки і нирок. Сполуки, що містять кадмій, є також канцерогенними). Статтею 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до

         На підставі вищезазначеного виконавчий комітет Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області просить вас бути уважними при здійсненні господарської діяльності та недопущення обігу непридатних і небезпечних  продуктів харчування, а  у разі наявності  – вилучити вказаний невідповідний харчовий продукт з обігу та повідомити про даний факт Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області ( вул. 7-ма Пересипська,3 м.Одеса, тел.. 716-13-01)

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.