Додому » Новини » В НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» ЗАЯВИЛИ, ЩО У НАЙБЛИЖЧІ ДНІ ГОТОВІ ПІДПИСАТИ ВСІ ДОГОВОРИ ЗІ СПОЖИВАЧАМИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ – ЗРИВУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ НЕ БУДЕ!

В НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» ЗАЯВИЛИ, ЩО У НАЙБЛИЖЧІ ДНІ ГОТОВІ ПІДПИСАТИ ВСІ ДОГОВОРИ ЗІ СПОЖИВАЧАМИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ – ЗРИВУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ НЕ БУДЕ!

Важлива новина – в НАК «Нафтогаз України» заявили, що у найближчі дні готові підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери, а це – 221 об’єкт в Одеській області. Ціна на газ, з ПДВ та тарифом на транспортування, для потреб шкіл, дитячих садочків та лікарень складатиме 16,8 грн.

«Зауважу, що ціна на газ для потреб населення, як і було оголошено раніше, буде 7,42 грн. Саме за такою ціною «Нафтогаз» продає паливо роздрібним постачальникам та теплогенерувальним компаніям для задоволення потреб населення. То ж не варто зараз маніпулювати і спекулювати на темі тарифів на газ для опалення» – зазначив голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

За словами голови Одеської ОДА, вчорашнє засідання комісії ТЕБ і НС проводилось для упередження можливої складної ситуації з проведенням опалювального сезону і подолання різних технічних моментів з метою прискорення підписання договорів на постачання газу. То ж на разі підґрунтя для паніки, зауважує Сергій Гриневецький, не має.

«Газу у сховищах цілком достатньо для потреб населення та соціальної сфери. Тому загрози зриву опалювального сезону у закладах соціальної сфери та бюджетних установах Одеської області на сьогодні не має. Ситуація на контролі і керівництва держави, і регіональної влади. А підписання договорів з «Нафтогазом» дозволить підприємствам Одеського регіону і стартувати вчасно, і провести опалювальний сезон» – сказав голова Одеської облдержадміністрації.

 

За інформацією Одеської ОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .


Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: